Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Czym się różni JĘZYK JAPOŃSKI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH I od
Strona główna forum Pomoce do nauki języka japońskiego Książki Czym się różni JĘZYK JAPOŃSKI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH I od

Czym się różni JĘZYK JAPOŃSKI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH I od

Nie tylko podręczniki (^0_0^)

kingunia Początkujący

Japoński Gramatyka za ćwiczeniami tej samej autorki tylko wydawnictwa edgard? Prawie przerobiłam tą drugą książkę i teraz chciałabym iść dalej i zastanawiam się na kupnem JĘZYK JAPOŃSKI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH I tylko obawiam się, że w zasadzie jest tam to samo. Patrzyłam na spis streści i niektóre lekcję się pokrywają ale jak jest coś więcej to mogę kupić i to co umiem najwyżej utrwalić ale jak materiał w większości się pokrywa to nie opłaca mi się kupować, więc jak ktoś ma doświadczenia z tymi podręcznikami to proszę się wypowiedzieć. Ogólnie jakieś podstawy Japońskiego znam i chciałam iść dalej dlatego szukałam podręczników do nauki, jeśli znacie jakieś dobre to polećcie mi, wiem, że już podobnych wątków było masę przeglądałam je ale nic dobrego dla siebie nie znalazłam, bo podręczniki Genki czy Minna o Nihongo to tak bardzo tu polecane mają taką wadę, że są bardzo drogie i materiał ich jest podstawowy (no chyba, że części 2 mają trudniejsze) a żeby się podstaw nauczyć nie trzeba kupować książek bo tego się spokojnie samemu w necie można nauczyć to po co kupować książki. Dlatego nie chce książki, która od zera uczy ale też jeszcze mi sporo brakuje by ten najniższy poziom N5 bodajże to się nazywa zaliczyć.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

czkafa Przyjaciel japonki

Nie mialem zbyt duzej stycznosci z tymi podrecznikami. Ale wg mnie jest cos nie tak jesli wydaje sie juz ktorys raz podrecznik ktory jest na podobnym poziomie.

Wysle Ci na priv materialy do nauki ktore powinny Ci wystarczyc na jakis czas. Wiecej napisze w wiadomosci

Powrót do Książki