Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Chętnie zaopatrzenie się w książki do nauki japońskiego (pod
Strona główna forum Pomoce do nauki języka japońskiego Książki Chętnie zaopatrzenie się w książki do nauki japońskiego (pod

Chętnie zaopatrzenie się w książki do nauki japońskiego (pod

Nie tylko podręczniki (^0_0^)

Martii1221 Początkujący

こんにちは/こんばんは! :D
Jest wiele podobnych tematów, lecz większość jest już starej daty...
W ostatnim czasie interesuje się Krajem Wschodzącego Słońca i jak to każdy "fan" mangi i anime przyszedł moment, że pragnę zapoznać się z tamtejszym językiem. (^o^)

Pragnę nauczyć się japońskiego nie dla anime czy mangi, lecz dla samego języka (chciałabym dobrze się nim posługiwać lub przynajmniej w stopniu podtawowym)...
Przejrzałam wiele stron czy aplikacji, ale żadna wystarczająco mnie nie satysfakcjonuje (możliwe, że nie natrafiłam jeszcze na odpowiednią)...(._.)
Proszę o podanie dobrych stron czy aplikacji...jeśli można :3
I jestem także zainteresowana "ekwipunkiem" dla poczarkujacego w tej dziedzinie w postaci właśnie książek (podręczników), ponieważ jest tyle tytułów, że nie jestem w stanie się zdecydować (najlepiej z płytami audio lub jakimiś nagraniami do ściągnięcia)...

Dużo ludzi twierdzi, że najlepiej jest się zapisać na kurs...lecz nie mam na to zbyt dużych funduszy i mieszkam w dosyć małym miasteczku z bardzo ograniczonymi możliwościami.

Mile widziane są również porady odnośnie tego jak zacząć... ごめんなさい!Jeśli za bardzo się rozpisałam.(>_<")

どうもありがとうございます! ヽ(・∀・)ノ

Ps. Książki czy aplikacje mogą być po angielsku, lecz lepiej by było w ojczystym języku :)

czkafa Przyjaciel japonki

Czesc

Materialow nie musisz szukac daleko na tej stronie jest przeciez kurs japonskiego.

Jesli chodzi o materialy z nagraniami to moze sprobuj :

Yan wsrod Japonczykow (sam z tym kiedys zaczynalem xD)
https://www.youtube.com/watch?v=8eO58iq9vxo&list=PLXnKcHvjjCjVoyMS8zNIuUyZT_8fN0OGh

Super jest kanal nihongonomori 日本語の森
https://www.youtube.com/user/freejapaneselessons3

A tak w ogole po prostu trzeba zaczac!

Martii1221 Początkujący

Wielkie dzięki ;D

Powrót do Książki