Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Od czego zacząć nauke języka
Strona główna forum Pytania do poszczególnych lekcji na www.japonka.pl Przedstawiamy się Od czego zacząć nauke języka

Od czego zacząć nauke języka

Post Pn wrz 07, 2015 22:21
okejokej Avatar użytkownika
Bywalec

Hmm.

Proponuję rozpocząć naukę od kursu, z którym związane jest to forum: www.japonka.pl
Po kilku pierwszych lekcjach będziesz wiedział, czy ta zabawa jest dla Ciebie.

Wypada mi jeszcze wspomnieć, że chociaż na forum zapewne nie brakuje koneserów win i sam także lubię od czasu do czasu skosztować do obiadu, to zakładanie konta wyłącznie w celach marketingowych, oraz na siłę pisanie postów pozornie na temat w celu nabicia licznika... nie wróży dobrze jego przyszłości :roll:

Post Pn sty 04, 2016 11:24
kezi12 Początkujący

A macie może jakiś inny kurs, bo do tego zabierałem się kilka razy i coś nie poszło dalej :P

Post Śr sty 13, 2016 10:59
okejokej Avatar użytkownika
Bywalec

kezi12 napisał(a):
A macie może jakiś inny kurs, bo do tego zabierałem się kilka razy i coś nie poszło dalej :P

Kurs ten zawiera naprawdę podstawy podstaw, i jest napisany w sposób łatwy do przełknięcia dla całkiem początkującego. Jeśli nie udaje Ci się przez niego przebrnąć, być może nauka w formie siedzenia przed komputerem nie jest dla Ciebie - to zrozumiałe, zbyt wiele "rozpraszaczy" :wink: Jeżeli nauka japońskiego naprawdę Cię interesuje, zajrzyj do działu Książki i zobacz, z czym możesz pracować nie korzystając z komputera.

Post Śr mar 02, 2016 20:11
tulipan Początkujący

Dzięki za książkę ;) na pewno się przyda. :)

Post Śr mar 23, 2016 00:28
Anatolja Początkujący

Ja przede wszystkim zapoznałam sie z pisownią ale to jest jakaś mega abstrakcja

Post Pt kwi 01, 2016 11:39
uczenjezykow1 Początkujący

Japoński jest jednym z trudniejszych języków do nauki, bardzo ciężko się go nauczyć samemu. Proponuję zapisać się na kurs.

adas1995 Początkujący

Jest wiele fiszek do kupienia , płyt z lekcjami japońskiego , ucz się też np. z poradników na yt :)

Powrót do Przedstawiamy się