Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Nauka przez Internet! - Bo nie tylko japonką się żyje ;-)
Strona główna forum Pomoce do nauki języka japońskiego Strony www / Programy multimedialne Nauka przez Internet! - Bo nie tylko japonką się żyje ;-)

Nauka przez Internet! - Bo nie tylko japonką się żyje ;-)

Tutaj opisujemy wszelkie dostępne pomoce multimedialne.

Czy ta lista okazała się przydatna??

Ankieta wygasła So lip 22, 2006 19:35

Tak
15
100%
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 15

Post So gru 30, 2006 19:44
Yatchan Avatar użytkownika
VIP

Jak ktos chce japonskiej tv, niech kupuje talerz i zamawia JSTV. Bodajze kilkaset pln/miesiac. A moze to byly funty? W kazdym razie tania zabawa to to nie jest. Juz lepiej poszperaj na YouTube, albo zdobadz seriale lub filmy przez p2p.
酒は百薬の長

Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Post So gru 30, 2006 21:10
emiflo Avatar użytkownika
Stały bywalec

makoto, przeszukałam Twoje posty i zauważyłam , że większość postów , które napisałaś to krytyka. Zacznij działać i pomagać , a nie wietrzysz we wszystkim podstęp.

Post So gru 30, 2006 23:57
makoto Bywalec

emiflo napisał(a):
makoto, przeszukałam Twoje posty i zauważyłam , że większość postów , które napisałaś to krytyka. Zacznij działać i pomagać , a nie wietrzysz we wszystkim podstęp.

Jaki podstep o co ci chodzi?? poza tym ja wcale cie nie krytykowalam napisalam to zebys wiedziala ze nie wprowadzasz nic nowego bo jak na moj gost jezeli chce sie cos zamiescic na forum to lepiej zeby to bylo cos nowego (swieze miesko) o czym malo kto wie a nie cos co Wiekszosc (to do miaki) zna tak wiec nie wiem o co ci chodzi.... jezeli ci urazilam to pzrepraszam bo bynajmiej nie o to mi chodzilo

Post N gru 31, 2006 00:46
emiflo Avatar użytkownika
Stały bywalec

większość czy nie większość, ale jak dla mnie to była świeża stronka, bo odkryłam ją ze 2 dni temu. A co do podstępu , to mam na myśli Twoje posty (m.in. do Aki).

Post N gru 31, 2006 15:42
makoto Bywalec

tamta sprawa juz jest nie wazna moze fakycznie ktos uzyl jej prac, nie mam pojecia szczegolnie mnie przekonala tym szkicem (choc nie musiala tego robic) ale ten temat juz dawno zakonczylam.
a ja nie sadzilam ze sa to dla ciebie nowe stronki bo jak ja zaczynala szukac cos o japoni w internecie to jak wpisalam w google "japonia" to niemal ze piwerwsze stony jakie mi wyswietlilo to byly wlasnie te.....
dlatego nie przyszlo mi do glowy ze ktos kto sie juz troche japonia interesuje niezna tych stron... to wszystko nie chcialam ci ani dokluczyc ani cie urazic poprostu napisalam tak bo tak myslalam

Post Pt sty 12, 2007 19:49
Yami Avatar użytkownika
Bywalec

hej! no juz tak nie dyskutujcie!

dzięki Yatchan za info, ale raczej nie skorzystam x)
Obrazek

Tak. To był mój post.
^^""

Post Cz lut 08, 2007 19:30
md Bywalec

ponieważ jestem tu nowy, próbowałem przeszukać forum, ale nie znalazłem tego co chcę zamieścić, więc być mam nadzieję, że nie powtórzę tej informacji. Przez kilkoma tygodniami znalazłem rewelacyjny kurs video, jego zalety to:

- format video :)
- darmo
- ok 40 x 30 min (!!!)
- od podstaw do bardziej wyrafinowanych zdań i sformułowań przedstawionych w scenkach filmowych, a potem omówionych i pokazanych "w zbliżeniu"
- prawdziwi japońscy aktorzy mówiący "normalnie", tzn dla mnie za szybko :) ale dla bardziej zaawansowanych - idealna wprawka
- przez te wszystkie odcinki przewija się historia Yansana. Kto to taki? Oglądnijcie.

Nie wiem co na to właściciel tych nagrań (The Japan Foundation), ale sądzę, że się nawet cieszą, bo takiego nagrania już dzisiaj nikt by nie kupił. Żadna stacja nawet za darmo by tego nie wzięła. A ta fundacja ma za zadanie rozpowszechnianiać język i kulturę Japonii, więc myślę, że się nie będą czepiać.

Learn Japanese - Yansanto nihonno hitobito
Jeśli ktoś już podał tego linka to można skasować tego posta.

Post Cz lut 08, 2007 20:40
maiko Avatar użytkownika
Admin

Ojć. Ta kobieta i jej japoński, ale niech się specjaliści wypowiedzą : ))
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post N mar 25, 2007 19:16
Bieniu Uzależniony ^_^

Ma ktoś moze jakąś stronke gdzie by było dużo złożen kanji? bo na tych co teraz mam to po 3-4 złożenia. A jeśli nie ma to moze czy jest jakaś taka książka

Post Śr maja 16, 2007 15:34
Jack_14 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Na www.anime-alliance.com jest do sciagniecia 90 lekcji w mp3 8)
白いのも 黒いのも どっちも 私 です。。。

Post N paź 28, 2007 20:08
usagi Avatar użytkownika
Expert

wyglądasz Nodail jak jakaś postać z Metal Geara...
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Pn paź 29, 2007 08:17
Yami Avatar użytkownika
Bywalec

usagi, pisz na temat ;)

nodail, dzięki za stronki....

Jack_14 stroka świetna.

Ja juz mało korzystam ze stron www, raczej z Wakanu, a jak juz to słowniki online. Zapisałam sie na kurs, więcc...
Obrazek

Tak. To był mój post.
^^""

Post Pn paź 29, 2007 11:03
usagi Avatar użytkownika
Expert

Yami napisał(a):
usagi, pisz na temat ;)

nodail, dzięki za stronki....

Jack_14 stroka świetna.

Ja juz mało korzystam ze stron www, raczej z Wakanu, a jak juz to słowniki online. Zapisałam sie na kurs, więcc...

...chyba wakana.
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Pn paź 29, 2007 18:00
Yami Avatar użytkownika
Bywalec

usagi napisał(a):
...chyba wakana.

literówki już nie można?

Polecam słownik ^^
Obrazek