Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Skuteczna metoda zapamiętywania kandziów
Strona główna forum Pomoce do nauki języka japońskiego Sposób na naukę - rady i porady Skuteczna metoda zapamiętywania kandziów

Skuteczna metoda zapamiętywania kandziów

Albertsi Początkujący

natrafiłem w internecie na możliwo¶ć nauki języków obcych poprzez metodę Callana. Chciałbym zapytać czy kto¶ z Was już z niej korzystał? W jakim stopniu jest to metoda skuteczna? Czy warto rozpocz±ć naukę w taki sposób?

Viaas Początkujący

Ja uczyłem sie podobnie jak Heisig, i też mi szybko weszło do głowy

Magdalena12 Początkujący

Ciekawa metoda ja z zapamiętywaniem mam coraz więcej problemów wszytko mi się miesza, a uczę sie od niedawna i cenna jest dla mnie każda wskazówka, myślę że teraz będzie mi nieco łatwiej

Michalina55 Początkujący

Każdy musi sam wypracować swoją metodę ponieważ każdy uczy sie w inny sposób, można oczywiście sugerować sie jakimś metodami ale nie zawsze moga być dla nas pomocne

Anatolja Początkujący

Jak dla mnie nie ma żadnej skutecznej metody trzeba po prostu przysiąść i zakuwać

Kostalia Początkujący

Najlepiej wykuć je na pamięc choć dla mnie to mało skuteczna metoda bo szybko się ulatnia, ale czasami trzeba

Polana Początkujący

Każdy ma swoją metodę ... ja po prostu wkuwam

Warina Początkujący

Dokładnie, ale jeżeli nie będziemy ich powtarzać to ta zasada może się sprawdzić

Sifa Początkujący

Tak jak wiekszość nas chyba

Poprzednia strona

Powrót do Sposób na naukę - rady i porady