Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Kolejność nauki
Strona główna forum Pomoce do nauki języka japońskiego Sposób na naukę - rady i porady Kolejność nauki

Kolejność nauki

Post Cz lip 02, 2009 13:50
tomdom21 Uzależniony ^_^

isztar napisał(a):
Zauważyłam nawet małe książeczki do nauki kany w Empiku niedawno. I rzuciłabym się na nie z ogromną radością gdyby nie fakt, że kanę już dawno opanowałam ;)
A takie jedno pytanie..właściwie to dwa ;D Czy wiadomo już cokolwiek na temat książki do 2 kyuu wydawnictwa Matsumi?
I drugie..czy można po samodzielnej nauce, w sensie bez żadnych papierków z jakiejś szkoły uczącej japońskiego, przystąpić od razu do zdawania egzaminu na poziomie 1?

Ty zdajesz Egzamin, nie szkoła językowa. Więc nie widzę przeszkód.
Tylko problem jest taki czy po samodzielnej nauce jest wstanie opanować język tak dobrze.
Co ma to wspólnego z "Kolejność nauki" ?
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Cz lip 02, 2009 13:55
yuna16 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Tylko problem jest taki czy po samodzielnej nauce jest wstanie opanować język tak dobrze.

A czemu nie? Wiesz ilu jest już takich ludzi? Nie ma nic lepszego niż nauka samemu! Co w tym trudnego?
""Natives" are absolutely the best users of their respective languages. They must have some of the best methods. We should be copying them."

Post Cz lip 02, 2009 13:58
isztar Avatar użytkownika
Bywalec

Fakt faktem, temat trochę nietrafiony ale z kolejnością nauki ma to też trochę wspólnego tak mi się prznajmniej wydaje ;) Bo zdawanie egzaminu po samodzielnej nauce zaburza temat postu ale nikt nie powiedział, że po jego zdaniu przestajesz się uczyć ;D No ale tak tylko napomknęłam, dziękuję za odpowiedź ;)
Widzę cię.

Poprzednia strona

Powrót do Sposób na naukę - rady i porady