Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Wyższa Szkoła Jężyków Obcych w Poznaniu
Strona główna forum Szukam wsparcia Szkoły Wyższa Szkoła Jężyków Obcych w Poznaniu

Wyższa Szkoła Jężyków Obcych w Poznaniu

Szukamy lub reklamujemy.

papiruska Początkujący

Witam :D Wybieram się w tym roku na WSJO w Poznaniu na filologię japońską i chciałabym poznać opinię o tej szkole. Chciałabym, żeby wypowiedziały się osoby, które obecnie tam studiują albo w ciągu ostatnich lat skończyły tam naukę. W internecie opinie są strasznie podzielone i spora część jest przedawnionych, dlatego specjalnie zarejestrowałam się tutaj, żeby zapytać Was ;D. Dodam, że sama nie jestem z Poznania, a z Krakowa, więc jak dla mnie nauka tak daleko od miejsca zamieszkania to dość poważna decyzja i nie chcę jej żałować :)

A no jeszcze może zapytam się konkretnie o rzeczy, które chciałabym wiedzieć. Przede wszystkim czy jesteście zadowoleni z tej uczelni? Jaka jest kadra nauczycielska? Jaki jest poziom i czy jest ciężko? W jakim stopniu nauczany jest sam język japoński? :D

Lori Lemonberry Początkujący

Przyłączam się do powyższego pytania :3 Jestem praktycznie w stu procentach zdecydowana na tę szkołę, jednak chętnie poznam opinie studentów oraz absolwentów :3 Tylko proszę, niech wypowiadają się osoby, które się tam uczą, bądź uczyły, a nie które tylko "coś tam" o tej szkole słyszały :/

Nabi Początkujący

Hmm, może jednak ktoś coś wie? Bo czytanie wypowiedzi na temat tej uczelni sprzed 8 lat nie wydaje mi się zbyt rozsądne, wiele mogło się zmienić. :wink:

kropka89 Początkujący

o! ja też jestem ciekawa co i jak obecnie :)

Alonso7 Początkujący

Również interesuje mnie ta szkoła, ma ktoś opinie?

mismaly5672 Początkujący

Mieszkam 60 km od Poznania ale tez interesuje sie tą szkołą, chce nawet sie przeprowadzić, bardzo proszę o jakieś opinie

fizo Początkujący

Ktoś dostał pracę po tej szkole?

kate Avatar użytkownika
Moderator

fizo napisał(a):
Ktoś dostał pracę po tej szkole?

Hmmm a gdzie i jako kto miał dostać pracę po szkole języków obcych?

Powrót do Szkoły