Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Tytuowana kaligrafka z Japonii
Strona główna forum Szukam wsparcia Korepetytorzy Tytuowana kaligrafka z Japonii

Tytuowana kaligrafka z Japonii

Szukasz dobrego korepetytora? A może chcesz nam kogoś polecić?

Post Pn cze 08, 2009 12:09
usagi Avatar użytkownika
Expert

Witam, przez dłuższy czas chodziłem na lekcje do pani Hitomi , która zresztą kiedyś przypadkowo wydała się , że skończyła prywatne i państwowe nauki z japońskiego pisma, pochodzi z Tokyo, korepetycji udziela u siebie na miejscu- czyli w Warszawie. Jedynym minusem, albo może i plusem jest fakt, że mówi bardzo słabo po polsku ale za to zna dobrze angielski, i zanim się zgodziła na korepetycje musiałem pokazać, że jestem na poziomie co najmniej 3 kyuu.
Niestety nie uczy od podstaw, za korepetycje brała od ludzi między 50 a 70 (nie wiem wg jakich kryteriów). Muszę wkrótce zrezygnować z jej pomocy ze względu na dłuuuugi wyjazd za granicę, więc, jeśli ktoś reflektuje, to mogę podać jej komórkę i maila. Bardzo miła osoba, lekcje nie są nudne, za to można się wiele dowiedzieć rzeczy spoza książek, a zwłaszcza o piśmie.
Polecam serdecznie.
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Pn cze 08, 2009 21:04
maiko Avatar użytkownika
Admin

Może pani Hitomi zechce pojawić się w bazie na japonce?
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Wt cze 09, 2009 14:59
usagi Avatar użytkownika
Expert

Jeśli łaska, :), jutro z nią porozmawiam i coś wysmażymy (prześlę ci jej propozycię- Maiko San). Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś komuś tak jak mi przysłuży.
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Wt cze 09, 2009 20:11
maiko Avatar użytkownika
Admin

A łaska, łaska :)

Wiem, że japonkowi korepetytorzy nie mają źle. A Maisia lubi pomagać :)

Czekam na maila.
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Powrót do Korepetytorzy