Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Korepetycje z j. Japońskiego Sarnów,Psary,Będzin i okolice
Strona główna forum Szukam wsparcia Korepetytorzy Korepetycje z j. Japońskiego Sarnów,Psary,Będzin i okolice

Korepetycje z j. Japońskiego Sarnów,Psary,Będzin i okolice

Szukasz dobrego korepetytora? A może chcesz nam kogoś polecić?

katexDDD Początkujący

Witam.
Mam 14 lat i chętnie udzielę korepetycji z języka Japońskiego na poziomie podstawowym.
Miejsce obojętne. (na obszarze Będzina, Psar,Katowic,Łagiszy i okolicy)
Uczę się Języka od roku mogę dać lekcji nie tylko z języka ale również z historii i kultury Japońskiej:]
30/h(Jeżeli na zajęcia przyprowadzisz kogoś jeszcze to 1godz będzie za opłatą 25zł za osobę)
Piszcie na kass@onet.pl
:)

Self Avatar użytkownika
Bywalec

katexDDD napisał(a):
Uczę się Języka od roku

Ja bym nie zaryzykowała ;)

Post Wt maja 10, 2011 18:31
Vash88 Początkujący

Że się tak nieładnie zareklamuję. Studiuję japonistykę 2 rok i też z chęcią udzielę wakacyjnych korepetycji z języka japońskiego w obrębie Górnego Śląska :) Cena 30zł za godzinę. Gwarantowane materiały uniwersyteckie :)

Post Wt maja 10, 2011 19:13
Eqz Avatar użytkownika
Moderator

Chyba po jednym roku nauki, mało kto potrafiłby kogoś nauczyć. Katex najprawdopodobniej uczyła się z internetu, ewentualnie w szkole językowej, i to nie to samo co japonistyka.
Na przykład ja około rok temu zapisałem się na kurs francuskiego, i nie uważam żebym posiadał wystarczającą wiedzę i umiejętności, żeby uczyć innych.

Edit: Nie zauważyłem, że post został wysłany w 2010 roku :D
W takim razie przepraszam za zaśmiecanie tematu.

mcv Avatar użytkownika
Bywalec

katexDDD napisał(a):
Witam.
Mam 14 lat i chętnie udzielę korepetycji z języka Japońskiego na poziomie podstawowym.

A podatek też odprowadzisz? ;-)
http://mcv.mulabs.org/app/kotobator – odmieniacz czasowników
:wq

Powrót do Korepetytorzy