Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Korepetycje od 15 zł/h z native speakerem, 3x30m trial od $1
Strona główna forum Szukam wsparcia Korepetytorzy Korepetycje od 15 zł/h z native speakerem, 3x30m trial od $1

Korepetycje od 15 zł/h z native speakerem, 3x30m trial od $1

Szukasz dobrego korepetytora? A może chcesz nam kogoś polecić?

meeatcookies Początkujący

Witam,
Chciałbym polecić stronę do korepetycji z japońskiego i wielu innych języków, z której korzystam już jakiś czas i mam już ponad 25 sesji na Skype za sobą.
Italki.com

Po rejestracji dostajecie możliwość wzięcia 3x trial lekcji, które trwają 30 minut i kosztują nawet symbolicznego dolara. Zakup sesji w pakietach (5+ naraz, które musicie odbyć w ciągu pół roku), także zmniejsza ceny.

Na Youtube możecie zobaczyć kawałki z takich korepetycji: https://www.youtube.com/results?search_ ... i+japanese
Dostępnych korepetytorów też możecie przejrzeć bez rejestracji: http://www.italki.com/teachers/tutoring ... all&page=1
Sam planuje wrzucić coś za jakiś czas, bo naprawdę podoba mi się taki sposób nauki jako dodatek do nauki samodzielnej, czy nauki w szkole. Są osoby, które polegają tylko na tego typu korepetycjach, ale osobiście nie traktowałbym ich jako jedynego źródło do nauki języka. Niektórzy korepetytorzy po pewnym czasie mogą zaoferować pomoc przy wizycie w Japonii, czy nawet możliwość zatrzymania się u nich. Korepetycje nie ograniczają się zazwyczaj tylko do czasu spędzonego na video rozmowach. Obecnie sam prowadzę dodatkowo korespondencję listownie z jednym z korepetytorów. Także piszę, lub jak kto woli, spamuje sobie do mojego tutora ćwicząc japoński, który nawet chętnie odpisuje i poprawia to co napisze:)

Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, osoba polecająca dostaje trochę darmowych punktów, więc dziękuję za to z góry:d Sama strona też często oferuje różnego rodzaju konkursy miesięczne itp. za które można otrzymać dodatkowe punkty (które służą jako waluta na stronie).

Dodatkowo, każda dorosła osoba może zostać korepetytorem na tej stronie. Ceny są nieporównywalnie mniejsze w porównaniu do innych stron z takimi usługami.

Powrót do Korepetytorzy