Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Szukam korepetytora - Częstochowa i okolice
Strona główna forum Szukam wsparcia Korepetytorzy Szukam korepetytora - Częstochowa i okolice

Szukam korepetytora - Częstochowa i okolice

Szukasz dobrego korepetytora? A może chcesz nam kogoś polecić?

Cannabis Avatar użytkownika
Bywalec

Jak w temacie. Jeśli ktoś z Was przypadkiem tu naucza, lub zna kogoś w tych terenach to prosiłbym o jakieś info.

Wiadomo samemu można się nauczyć dużo, ale od kogoś zawsze coś więcej :wink:

Gadu-gadu: 8753260 (często niewidoczny)
Mail: Cannabis97@op.pl

Post Pt sie 31, 2007 07:31
Vellil Przyjaciel japonki

Post Pt sie 31, 2007 15:58
Karolinka Avatar użytkownika
Stały bywalec

Hehe widzę, że następna osoba ze świętego miasteczka hehe :P ja mam korepetytora... ale nie wiem czy będzie chciał kogoś wziąć bo z tego co wiem to jest zawalony. Przynajmniej w tamtym roku był... ale jak się z nim wreszcie umówię, bo jakoś mi sie nie śpieszy, to się spytam czy mógłby kogoś jeszcze wziąć i go nauczać tak pięknego języka :P
:]

Post Pt sie 31, 2007 17:47
Bywalec

Huh Vellil przeszukałem kilka stron z takimi ogłoszeniami i nic nie było, dzięki :wink:

No Karolinka jeśli się spytasz to byłoby miło :wink: Btw. który poziom JLPC posiada?

Heh ja 2 tygodnie szukałem kogoś od japońskiego, a tu w jeden dzień mam kilku. Jeszcze raz dzięki ludziska :P

Post Pt sie 31, 2007 19:39
Stały bywalec

słuchaj to jest ten którego ja mam ..wąłsnie ja go tu niecały rolk temu "znalazłm" ;P jak chcesz to tam są namiary na niego to sie z nim skontaktu;p bo ja niewiem kiedy do niego zadzwonie bo miałam jak sie naucze katakany a mi ot coś do łba nie wchodzi xD

http://korepetycje.ekorki.pl/korepetycj ... estochowa/

Post Pt sie 31, 2007 20:19
Bywalec

Już żeśmy rozmawiali^^

Hmm ty cały rok się nad katakaną męczysz, a ja mam zamiar zrobić to w ciągu maximum 2-3 tygodni, zobaczymy jak mi pójdzie :P

Post Pt sie 31, 2007 20:40
Stały bywalec

Nie cały rok :P przez wakacje;p bo już mi korków udzielał i przez wakacje miałam się nauczyć katakany :P i jakoś stanęłam na pierwszych 30 znakach :p a powiedział, że dopóki się nie nauczę, to żebym nie dzowniła do niego, bo tak to i tak to nic nie da;P hehe:P i teraz jakoś sie zmobilizuję i od połowy września się z nim umówię;p

Post Wt gru 22, 2009 20:36
joshin Avatar użytkownika
Stały bywalec

A z jakich książek korzystacie i ile one kosztują ?

Post Wt gru 29, 2009 01:07
Stały bywalec

Mi przynosił kserówki swoje, ale jeszcze uczyłam sie z książki którą kazał mi kupić "praktyczny kurs gramatyki języka japońskiego " wydawnictwo naukowe UAM. Fajna nawet;). A nie pamietam ile kosztowała :).

Powrót do Korepetytorzy