Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Nauka mailowo - online
Strona główna forum Szukam wsparcia Uczmy się razem - samopomoc Nauka mailowo - online

Nauka mailowo - online

Jeśli jesteś w stanie pomóc komuś w nauce za darmo - zgłoś się do nas! Nauka we dwoje jest prostsza : )

Post N lut 25, 2007 20:51
usagi Avatar użytkownika
Expert

jestem za
それでわ私はあなたの学生です
bartekstecko@yahoo.co.uk
znajomość pomiędzy 4 a 3 MLC:P
Ostatnio edytowano Cz sty 03, 2008 20:03 przez usagi, łącznie edytowano 1 raz
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Pn lut 26, 2007 06:48
Yatchan Avatar użytkownika
VIP

To się jeszcze doucz, jak się zapisuje partykułę "wa", bo we wszystkich postach takiego samego byka strzelasz.
酒は百薬の長

Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Post Pn lut 26, 2007 12:49
usagi Avatar użytkownika
Expert

ええそうで,どもうありがとうございます
dzięki,będę pamiętał o わ i は
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Wt mar 13, 2007 12:34
Hideki Avatar użytkownika
Początkujący

Ciekawe, pisze sie na to tco_99@o2.pl :)

Post Śr lip 11, 2007 14:39
kaRola92 Avatar użytkownika
Początkujący

bardzo fajny pomysł ;]

pisałabym się na takie coś, ale z moim "podpodłogowym" poziomem, raczej nie będę się ośmieszać. xD lepiej siądę do hiragany i się pouczę, to może kiedyś... ^_^
śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna, a ja
śmieję się z was, bo jesteście tacy sami :]

Post Wt paź 30, 2007 09:57
nodail Avatar użytkownika
Stały bywalec

Ja na takie pogadanki sie zgadzam:D, ale to trzeba by było jakoś pozbierać chętnych i wtedy uzgodnić...

Do wszystkich co sa "niehappy", bo nie umieją dużo:
Przynajmniej można się czegoś nauczyć z takich pogaduch, lepiej sie uczyć z kimś niż samemu...ja sam dopiero umiem ze 200 (z groszami) slów, ale to nie znaczy, że mam choć nie spróbować:D Troche chęci ludzie:D ;p...Spróbujcie, co wam szkodzi:DI tu nie można się ośmieszyć, bo przecież nikt jak się urodził, to nie znał tyle japońskiego co teraz:D..więc nie użalajcie się nad sobą (choć ja też sobie mam do zarzucenia :p) i sie zgadzajcie się na to:D...Nikt tu sam niech się nie stara, bo będzie mu trudniej, a jeżeli ludzie proponują to czemu by nie skorzystać:D

Post Cz gru 13, 2007 21:26
Gobinu Avatar użytkownika
Początkujący

Czy ten pomysł nabrał już jakiegoś kształtu? Jestem zainteresowany, przy innych językach są zajęcia i trzeba chodzić i uczyć się regularnie.
Chętnie popisał bym więc z kimś, byle regularnie.
Więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany korespondencją z "nowym" to:
gobinu@gmail.com
Obecnie jestem na lekcji arimasu / imasu.
The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
-Friedrich Nietzsche

Post Śr sty 02, 2008 17:56
juss Bywalec

hejq, ja też chętnie się przyłącze
poziom początkujący gdzieś ta na wstępie do czasowników
juss@onet.eu

Post Cz sty 03, 2008 09:23
Dataz Uzależniony ^_^

Mi też się nudzi i nie mam z kim gadać, do japońców jakoś nie mam odwagi napisać więc może ktoś inny zechciałby pogadać z kimś ciut ponad poziomem podstawowym ;) detazu@interia.pl gg:1272092

Post Cz sty 03, 2008 17:33
temari Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

To ja też chętnie pokonwersuje, jestem na poziomie gdzieś tak trochę po czasownikach, mój mail to szafa1211@gmail.com a gg 6965712
嘘から出た誠

Post Pn maja 05, 2008 13:19
Rin Początkujący

O, ja też bym się na to pisała! ^^ e-mail: rin-chan@o2.pl gg: 1009173 Jestem na poziomie poniżej-podstawowym (czyli kana, kilka kanji i pare słówek ;P), ale chętnie się z kimś pouczę ^.~

P.S. To chyba mój pierwszy post na tym forum... Witam wszystkich serdecznie ;3

Post Wt maja 06, 2008 10:13
nowy911 Bywalec

jak tak to ja też się przyłączę każda pomoc się przyda :) e-mail: panwel@poczta.onet.pl

Post Pn maja 12, 2008 20:47
tomdom21 Uzależniony ^_^

Chętnie popisze z kimś oczywiści na temat japoński, może ktoś mnie podszkoli (Hiragana prawię na blaszkę Katakanę przyswajam)
tomususan@gmail.com
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Cz wrz 04, 2008 18:17
poliglotka26 Początkujący

Jeśli ta inicjatywa jest aktualna to bardzo chętnie dołączyłabym do grupy początkujących.
Uczę się od podstaw (dokładnie 2 dzień).
Od razu uczę się hiragany i katakany.
Z książki, sylabariusza i innych materiałów.
Nie mam narazie zainstalowanej japońskiej czcionki więc nowych słówek mogę się uczyć z zapisu romaji.
Chciałabym poznać inne osoby uczące się bo razem raźniej.Odezwijcie się do mnie na priv, bardzo ładnie proszę :) :) :)

Post Wt kwi 07, 2009 16:27
Tiya Początkujący

ja również jestem za... cóż utknęłam na jednej lekcji, niestety nie mam czcionki japonskiej :( jestem więc ograniczona tylko do romaji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uczmy się razem - samopomoc