Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Wspólna nauka/spotkania
Strona główna forum Szukam wsparcia Uczmy się razem - samopomoc Wspólna nauka/spotkania

Wspólna nauka/spotkania

Jeśli jesteś w stanie pomóc komuś w nauce za darmo - zgłoś się do nas! Nauka we dwoje jest prostsza : )

Post Śr sie 25, 2010 10:26
juss Bywalec

Cześć, co myślicie na temat wspólnej nauki vel spotkań, dotyczących japońskiego, Japonii albo po prostu żeby pogadać?
Zauważyłam że zdarza się że parę osób mieszka w tym samym mieście albo w pobliżu, można by się zgadać i zobaczyć czy to wypali. W grupie może zwiększy się motywacja do nauki jeżeli komuś czasami już jej brakuje ;].

Mnie pasuje w wakacje i ferie Nowy Sącz. A w czasie roku studenckiego Sosnowiec.
Mam nadzieję że pomysł się spodoba.

Post Pt paź 22, 2010 01:30
Alexis1700 Początkujący

Uważam, że Twój pomysł jest całkiem niezły, ale jednak nie cieszy się zainteresowaniem. Gdyby ktoś był z Warszawy i chciał się czasem ze mną wybrać do wydziału kultury Japonii to zapraszam na priv. Nie mam nikogo wśród znajomych kto by podzielał moje zainteresowania więc może tu się ktoś znajdzie. :P

Post Pt paź 22, 2010 08:53
usagi Avatar użytkownika
Expert

Jak mieszkałem w Warszawie to chętnych jak na lekarstwo, a teraz tylko sporadycznie, doładować lodówkę polskim jedzeniem , ale jeszcze tu ***** wrócimy...
...Na Euro 2012 ^_^
兵法
戦争のタオ
戦略

Powrót do Uczmy się razem - samopomoc