Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Japonczyk szuka kontaktu z Polakami! ktos chetny?
Strona główna forum Szukam wsparcia Uczmy się razem - samopomoc Japonczyk szuka kontaktu z Polakami! ktos chetny?

Japonczyk szuka kontaktu z Polakami! ktos chetny?

Jeśli jesteś w stanie pomóc komuś w nauce za darmo - zgłoś się do nas! Nauka we dwoje jest prostsza : )

Kasia1987 Początkujący

Witam forumowiczow:-)

Nie mam nic wspolnego z Japonia, ale studiuje za granica i poznalam tutaj chlopaka z Japoni, ktory bardzo interesuje sie Polska i chcialby nawiazac kontakt z osobami w Polsce zainteresowanymi Japonia lub organizacjami zajmujacymi sie wspolpraca polsko-japonska. Nazywa sie Yuji, studiuje ze mna i jest szkolony przez japonska ambasade do zadan dyplomatycznych w przyszlosci - moze to bedzie Polska. Prosil mnie o pomoc w tej sprawie, bo nie moze sam szukac w internecie z racji, ze nie zna polskiego.

Jesli ktos moglby mi podac jakies informacje lub jest zainteresowany prosze o kontakt - bede w imieniu kolegi bardzo wdzieczna.
Moze ktos z Was uczy sie japonskiego lub studiuje japonistyke - to pewnie w sam raz kontakt. :)

Pozdrawiam,
Kasia

kate Avatar użytkownika
Moderator

Proponuję nawiązanie kontaktu z Nilitico lub Maiko. :)

Kasia1987 Początkujący

Dziekuje za szybka odpowiedz:-)
Napisalam do nich na priv. Jak ktos jeszcze zainteresowany to piszcie!!

Kasia1987 Początkujący

Nie wiem czemu ale moje wiadomosci utknely w "do wyslania" i za nic nie daja sie stamtad ruszyc, nie wiem czy doszly do adresatow! Wiec moja wiadomosc nadal aktualna

kate Avatar użytkownika
Moderator

Wiesz, że ja też nie wiem. Nie słyszałam żeby wiadomości wysyłane przez forumowiczów były jakoś blokowane. Może mają przepełnione skrzynki?

czkafa Przyjaciel japonki

To nie jest żaden błąd. Do momentu odebrania wiadomości są one w tym folderze.

kate Avatar użytkownika
Moderator

O dzięki za wyjaśnienie. :)

Powrót do Uczmy się razem - samopomoc