Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Pomoc w nauce Japońskiego przez gg
Strona główna forum Szukam wsparcia Uczmy się razem - samopomoc Pomoc w nauce Japońskiego przez gg

Pomoc w nauce Japońskiego przez gg

Jeśli jesteś w stanie pomóc komuś w nauce za darmo - zgłoś się do nas! Nauka we dwoje jest prostsza : )

Post Śr paź 24, 2007 15:49
tomdom21 Uzależniony ^_^

Szukam osoby, która pomogła by mi nauczyć sie podstaw tego języka, bo ze strony dość cieżko mi sie uczy, ale oddaję honory - jest zrobiona po mistrzowsku gg: 5883771
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Śr paź 24, 2007 18:26
Vellil Przyjaciel japonki

To wyjście jest jeszcze gorsze: na gg nie ma możliwożci pisania po japońsku! Prędzej przez e-mail.
A tak swoją drogą, to trzeba się wyjątkowo starać, żeby nie rozumieć lekcji na japonce. -.-

Post Śr paź 24, 2007 19:06
tomdom21 Uzależniony ^_^

Dzięki, za szczerość :) no dobra never mind...

nodail Avatar użytkownika
Stały bywalec

tomdom21 napisał(a):
Szukam osoby, która pomogła by mi nauczyć sie podstaw tego języka, bo ze strony dość cieżko mi sie uczy, ale oddaję honory - jest zrobiona po mistrzowsku gg: 5883771

Jak chcesz to mogę sie uczyć z tobą:D, sam jeszcze nie umiem kolosalnie dużo, ale zawsze coś:D, bo 2 głowy to nie jedna:D

Post N paź 28, 2007 21:44
Erika18 Avatar użytkownika
Bywalec

heh..nom szczerze mówiąc to mi też przydałaby sie pomoc:-)...niedawno zaczęłam naukę i szczerze mówiąc to nie wiele umiem...znaczy pierwsze lekcje już zdążyłam opanowac,ale wiem że to prawie nic:-(...są jacyś chętni:-D...

Post N paź 28, 2007 22:44
Bieniu Uzależniony ^_^

No ja moge komuś pomóc do pewnego momentu. Jeśli chodzi o lekcje na japonce to nie powinno byc problemu. GG 4498290

Post Wt paź 30, 2007 09:21
Stały bywalec

Erika18 napisał(a):
heh..nom szczerze mówiąc to mi też przydałaby sie pomoc:-)...niedawno zaczęłam naukę i szczerze mówiąc to nie wiele umiem...znaczy pierwsze lekcje już zdążyłam opanowac,ale wiem że to prawie nic:-(...są jacyś chętni:-D...

Ja się skuszę:P Jak masz czas to czemu nie:D...
No ja moge komuś pomóc do pewnego momentu.

Bieniu napisał(a):
No ja moge komuś pomóc do pewnego momentu. Jeśli chodzi o lekcje na japonce to nie powinno byc problemu. GG 4498290

Jak będę potrzebował pomocy to nie pogardze:D Arigatou gozaimasu.

Post Wt paź 30, 2007 21:11
Erika18 Avatar użytkownika
Bywalec

dzięki:-)...hmm.. jak znajdę trochę czasu to na pewno zaklikam:-)...i pouczymy sie razem..pozdrawiam...tylko jak możesz to podaj nr gadu:-)...a to jest mój 3701298 tak na wszelki wypadek..jak cos to napisz..pozdrawiam

Post Wt paź 30, 2007 22:08
Stały bywalec

Jak ktoś jeszcze to pisać:D Na razie pisze ze wszystkimi co się zgłaszają i jest mi nadal mało:D;P

Post So gru 15, 2007 12:15
shirouma Początkujący

To dobry pomysł. Wykorzystamy nasze umiętności w praktyce, czyli w rozmowie. :D

Post Śr gru 19, 2007 18:10
Revgar Początkujący

Pomożecie mi też? Moje GG to 2807108.

Post Śr gru 19, 2007 18:23
Nero Avatar użytkownika
Bywalec

Mógł by mi też ktoś pomóc ale w wersji romajin, i to przez Emai, oto mój kyuubi.naruto@wp.pl

Post So paź 11, 2008 17:33
tomdom21 Uzależniony ^_^

Ze tak powiem odnawiam temat jeżeli nie przez gg to może przez email ( tomususan@gmail.com ) albo przez MSN'a tomdom21@windowslive.com przyda mi się każda pomoc.
Z góry dziękuję.

Post So paź 11, 2008 19:04
yuna16 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

A nie możecie po prostu znaleźć sobie innej strony :P Ja na przykład nie korzystam z Japonki bo te lekcje są zbyt łopatologiczne :P
""Natives" are absolutely the best users of their respective languages. They must have some of the best methods. We should be copying them."

Post So paź 11, 2008 19:09
RYUU Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Jakby co, to ja jestem gotów służyć wiedzą. GG: 10704752 mail: kosma139@wp.pl
You show me how to see
That nothing is whole and
Nothing is broken

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Następna strona

Powrót do Uczmy się razem - samopomoc