Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Pomoc w nauce Japońskiego przez gg
Strona główna forum Szukam wsparcia Uczmy się razem - samopomoc Pomoc w nauce Japońskiego przez gg

Pomoc w nauce Japońskiego przez gg

Jeśli jesteś w stanie pomóc komuś w nauce za darmo - zgłoś się do nas! Nauka we dwoje jest prostsza : )

Post Wt paź 14, 2008 21:37
MaestroS Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Teraz GG beta już obsługuje wschodnio-azjatyckie fonty (Credits: me ;-]), takze nauka moze stac sie TROCHE latwiejsza ;]
Moje orkiestrowe dziecko <3
http://www.youtube.com/watch?v=3UEJBrJLzU0

Post Wt paź 14, 2008 21:45
tomdom21 Uzależniony ^_^

o Ja ciem :D A trzeba cos ustawiać, czy tylko się instaluje i działa?
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Wt paź 14, 2008 21:51
yuna16 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

i na twoją pychę która przebija wszystko.

Może gdybyś podał jeden sensowny przykład :P
Bo jak na razie to ty zawsze musisz komuś dogryźć pokazując swoją "wyższość" och-co-ja-to-nie-wiem-i-jaki-jestem-mądry. "to się nie pisze niwa my tu tylko znamy niha" już nie wspomnę o jakichś durnych wyskokach z pojedynkowaniem się na japoński w pw. Co za człowiek.
A jeśli uważasz, że np. to, że powiedziałam iż umiem dobrze czytać po japońsku za pychę no to sorry...ale włożyłam w to trochę pracy i widać efekty, a że ty masz jakiś odwieczny problem ze sobą to twoja sprawa. Możecie mi nawet dać jakieś durne ostrzeżenie, mało mnie to obchodzi.
""Natives" are absolutely the best users of their respective languages. They must have some of the best methods. We should be copying them."

Post Wt paź 14, 2008 22:50
karjak Avatar użytkownika
Expert

och-co-ja-to-nie-wiem-i-jaki-jestem-mądry.

już nie wspomnę o jakichś durnych wyskokach z pojedynkowaniem się na japoński w pw.

Wiem coś o tym również -__-
A myślałem że to tylko na mnie się tak uwziął... :roll:

Żeby nie był offtop:
jak ktoś chce porozmawiać w miłej atmosferze z kimś na opanowanym mniej więcej 4kyuu, zapraszam na priva.

Post Śr paź 15, 2008 05:32
tomdom21 Uzależniony ^_^

Jeny ja tam niczego takiego nie zauważyłem, nawet jeśli to nie jest odpowiedni temat do obrażania osób bez przesady... Poza tym ja naprawdę jakiegoś takiego wywyższania nie zauważyłem.
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Śr paź 15, 2008 08:18
Bieniu Uzależniony ^_^

Jeśli macie problem z czymś na poziomie 4 kyuu to mozecie do mnei pisac na gg, już wcześniej pisałem i jedna osoba nawet miałą pare pytań, odpowiedziałem ale nie wiem czy zrozumiał i czy mu to pomogło. W każdym razie jak mam czas to z chęcią pomoge.

Post Śr paź 15, 2008 08:29
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

Ehhh wystarczyła mała sprzeczka miedzy forumowiczami i od razu znaleźli się nauczyciele, a tak to po dobroci niewiele osób chciało :P. No nic, ważne że uczniowie na tym skorzystają ;).

Post Śr paź 15, 2008 18:37
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

Dataz napisał(a):
A ty finalka nie wiem jak możesz tak mówić. To dla mnie wiadomy znak.
Przez takich jak wy to się odechciewa uczyć. Żal.

W ogóle Ty nawet na żartach się nie znasz. Ja sobie tak o powiedziałam, bo wszyscy wiedzą, że jesteś dobry z japońskiego, a Ty zaraz się doszukujesz nie wiadomo czego...
Nie mam pojęcia, co się z Tobą dzieje, bierzesz do siebie nawet żart. Ale to nie moja sprawa i nie temat na takie dyskusje. Rozpisywać się nie będę.

P.S. Karjak, jak będę miała pytania, to Ciebie też pomolestuję ;p. Osób nigdy za wiele, bo już paru ludzikom marudzę z głupimi pytaniami ;). Ale to pewnie jak stracą niejedni cierpliwość ;p. Na razie i tak rzadko sięgam po japoński...

Post Śr paź 15, 2008 18:59
MaestroS Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

tomdom21 napisał(a):
o Ja ciem :D A trzeba cos ustawiać, czy tylko się instaluje i działa?

Piszesz normalnie, ustawiając język klawiatury na japoński.
Moje orkiestrowe dziecko <3
http://www.youtube.com/watch?v=3UEJBrJLzU0

Post Śr paź 15, 2008 19:27
Expert

Finalkaa napisał(a):
P.S. Karjak, jak będę miała pytania, to Ciebie też pomolestuję ;p. Osób nigdy za wiele, bo już paru ludzikom marudzę z głupimi pytaniami ;). Ale to pewnie jak stracą niejedni cierpliwość ;p. Na razie i tak rzadko sięgam po japoński...

Jasne, jakby co wiesz gdzie mnie szukać :P
Też ostatnio bardzo rzadko uczę się japońca, jako że nawał pracy szkolnej na to mi nie pozwala :(

Post Śr paź 15, 2008 19:50
Expert

karjak napisał(a):
Jasne, jakby co wiesz gdzie mnie szukać :P
Też ostatnio bardzo rzadko uczę się japońca, jako że nawał pracy szkolnej na to mi nie pozwala :(

No ze mną właśnie ten sam problem...
Tylko od razu powiedz, czy masz cierpliwość, do idiotycznych pytań i tłumaczenia krok po kroczku jak dziecku, bo raczej takie bym pewnie pytania zadawała :P.

Post Śr paź 15, 2008 19:57
Expert

Finalkaa napisał(a):
Tylko od razu powiedz, czy masz cierpliwość, do idiotycznych pytań i tłumaczenia krok po kroczku jak dziecku, bo raczej takie bym pewnie pytania zadawała :P.

Spokojnie, z cierpliwością nie ma problemu :P
Ale najlepiej w przedziale piątek-niedziela wieczorem, bo wtedy mam czas.

Post Śr paź 15, 2008 20:29
Expert

Spokojnie, aż tak często Cię nie będę męczyć ;]. Na razie mam kogo podręczyć, więc dopóki nie zwariujemy oboje, to będziesz miał luz :twisted:.

Post Cz lut 12, 2009 10:50
ealin1 Avatar użytkownika
Początkujący

Jeśli pomoc jest aktualna to ja bym bardzo chciała z niej skorzystać.
Mam kilka pytań z gramatyki, których sama nie daje rady rozwiązać i nie wiem do kogo się zgłosić.
gg:5362421 lub email: ainikki@tlen.pl
Z góry dziękuje

Post Cz lut 12, 2009 11:36
usagi Avatar użytkownika
Expert

pewno szybciej się dowiesz tutaj pisząc na forum
兵法
戦争のタオ
戦略

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uczmy się razem - samopomoc