Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Zamykam japonkową księgarnię :(
Strona główna forum Forum Twoja opinia Zamykam japonkową księgarnię :(

Zamykam japonkową księgarnię :(

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

Post N lip 14, 2013 18:26
maiko Avatar użytkownika
Admin

Drodzy Japonkowicze,
Z powodu tegorocznej posuchy postanowiłam zamknąć japonkowy sklepik. Od początku roku księgarnia generuje straty.
Dziękuję, że przez ostatnie 5 lat dzielnie wpieraliście sklepik dokonując tutaj swoich zakupów.
Niestety nie jestem już w stanie dłużej dokładać. Koszty ubezpieczenia przewyższają koszty zysku. Myślałam, że przeczekam trudne chwile, ale trwa to już prawie pół roku.
Oczywiście nie zamierzam zamykać ani strony, ani forum. Tego możecie być pewni :)
W chwili obecnej na rynku księgarskim jest zatrzęsienie książek do japońskiego. Nie będziecie mieć najmniejszego problemu, aby odnaleźć w sieci podobne do japonkowego miejsca.
I teraz dobra wiadomość dla was :) Przez najbliższy miesiąc, a jeśli będzie trzeba dłużej będziecie mogli nabyć książki po cenach hurtowych (czyli po takich, za jakie ja nabyłam wszystkie publikacje). Akcja będzie trwała do wyczerpania wszystkich zapasów.
Druga sprawa. Ponieważ będę zawieszała całą moją działalność gospodarczą nie będziecie już mogli dokonywać darowizn na rozwój japonki. Zamknięcie tej opcji sprzęgnie się z zamknięciem księgarni. To już więc ostatnie chwile na ewentualne wasze wsparcie.
Później już sobie będę musiała radzić sama. Nie są to jakieś drastyczne koszty, abym musiała odcinać was od wiedzy :) Tak więc japonka będzie trwała nadal, a nawet będzie się rozwijała! Obiecuję!
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

benek99 Początkujący

szkoda wielka szkoda

Powrót do Twoja opinia