Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Pomocnicy japonkowi :P
Strona główna forum Forum Twoja opinia Pomocnicy japonkowi :P

Pomocnicy japonkowi :P

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

Post Pt sie 28, 2009 21:15
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

Zapowiada się ciekawie :)

Post Pt sie 28, 2009 21:53
person Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Zbliża się rok szkolny

aj au au au

Uważajcie na stopnie. :D

A teraz na serio to podpytajcie w szkołach czy gdzie tam jeszcze wymyślicie o takie tablice :P może by dało się cyknąć fotki i tylko napisy dorobić ^^ mniej zabawy z tym wszystkim a efekt dobry i wszystko czytelnie ;]
To taka rada/prośba ode mnie.

Jak znajdę troszkę czasu (którego o dziwo teraz mam bardzo mało) to też spróbuje jakąś tablice zrobić dla dobra ogółu! :) 8)

Post Pt sie 28, 2009 22:02
M@L_project Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Person, nie ma!
Ja zamierzam książke z tabliccami wydać ;D
A poza tym lepiej w mangowym stylu, i z dedykacją dla japonki, nie? A nie ściągane.. poza tym są prawa autorskie :D:D.
I może Maiś da jakąś nagrodę? :D:D

Post So sie 29, 2009 10:49
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

Jeśli już koniecznie chcecie w mangowym stylu (uważam, że zwykłe zdjęcia byłyby lepsze) to zamiast autorskich prac (sorry, ale ten zamieszczony kompletnie mi się nie podobał) lepiej dać jakiś z normalnej mangi. Będzie wyglądał ładniej, bardziej estetycznie i czytelnie (ale weźcie się jeszcze raz zastanówcie nad daniem zdjęcia Japończyka/Japonki bo według mnie to by było o wiele lepsze, w końcu nie każdy uczący się japońskiego wzdycha do rysunkowych wielkookich ludzików z wodogłowiem).

Post Cz paź 22, 2009 21:56
maiko Avatar użytkownika
Admin

No i oczywiście pomysł był, ale realizacja to już gorzej :-)

Zauważyłam, że wiele osób ma zapał do tworzenia, ale tylko zapał.

Czekam więc na wasze kolejne pomysły i REALIZACJĘ do końca nowych projektów.

Pojawiła się w zasadzie nowa lekcja tydzień temu, ale chyba powinniśmy jakoś odświeżyć naszą stronę.

Może już nawet nie o kolejne lekcje, ale jakoś wzbogacić materiały już istniejące?

Wykonawcy nawet by się znaleźli - liczą się teraz pomysły.
Może skupmy się na flashach, filmikach, prezentacjach, tablicach?

--
Druga sprawa zupełnie poza konkursem.
Czy ktoś z was zna się bardzo dobrze na moodlu? Chcę zmienić szatę graficzną i zrobić upgread do nowszej wersji. Potrzebuję technicznego wsparcia.
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Pt paź 23, 2009 19:40
M@L_project Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Kurde, Maiś, nie wściekaj się, ale ja zawsze z realizacją miałam problemy :D PSa będę miała w poniedziałek, bo teraz nic nie mogę zrobić w tym kierunku, jestem odcięta od świata, neta, PSa i skanera :(

Ale za to na stosunkach jest pełno odpadkowiczów, co się nie dostali m.in. na japkę + jeden koleś z sankyuu, więc szybciej poleci.

Na razie związane ręce mam (>.<). Postaram się zrobić przynajmniej coś jak najszybciej :D

Poprzednia strona

Powrót do Twoja opinia