Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - O dodanie pare rzeczy
Strona główna forum Forum Twoja opinia O dodanie pare rzeczy

O dodanie pare rzeczy

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

Post Pn mar 12, 2012 19:19
bronekb Bywalec

Witam :

Co jakiś czas jestem jako wagarowicz na lekcji jest taka rzecz iż jak już jest na Facebooku link to czy nie można było zrobić <zaloguj> i odwrotnie iż na Facebook miał odnośnik bezpośredni do Japonka.pl.

A druga sprawa jest takie coś , uczymy się słówek> jest fajne ale się mieniają tylko jak się zaloguje , taki mały przycisk i jest nowe słowo a drugi co dane słowo ma jakieś zdanie

Może to wiele jest ale człowiek jest leniwy jak musi się dodatkowo logować

Staszek

Post Pn mar 12, 2012 19:40
M@L_project Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Rany... ja tam spotykałam się z wieloma typami pisma, ale tego toku nie rozumiem...

Jak chcesz coś zaproponować, to napisz jaśniej, o co chodzi, bo tak to nawet admin Cię nie zrozumie...

Post Pn mar 12, 2012 20:23
Dataz Uzależniony ^_^

Chodzi mu o to, żeby logowanie do facebooka=logowanie na japonkę :) Ja od razu dodam - nie przejdzie, niewykonalne (prawie) ;D

Drugie to coś ze słówkami.. muszę przyznać, że translatory lepiej ustawiają zdania xD

Post Wt mar 13, 2012 00:14
StuWhoo Uzależniony ^_^

bronekb napisał(a):
A druga sprawa jest takie coś , uczymy się słówek> jest fajne ale się mieniają tylko jak się zaloguje , taki mały przycisk i jest nowe słowo a drugi co dane słowo ma jakieś zdanie

Chyba chłopak proponuje, żeby wprowadzić przycisk losujący nowe słówko, żeby nie trzeba było odświeżać strony. Ale ta kwestia już była poruszana przez Maiko. "uczymy się słówek" nie ma służyć ich wkuwaniu, tylko ma stanowić dodatek do logowania-widzisz słówko i już je trochę zapamiętujesz. Od wkuwania słówek jest masa stron, książek i słowników.

Post Wt mar 13, 2012 10:29
maiko Avatar użytkownika
Admin

Poza tym, jak ktoś ma ochotę uczyć się słówek - to te na stronie głównej "zaciągane są" z japonkowego słownika - dostępne kursy / słownik do lekcji. Już gdzieś o tym chyba pisałam :D
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Śr mar 14, 2012 18:16
bronekb Bywalec

O wybaczenie .
Jestem fonetykiem i dla tego jest to skomplikowane,
bo nauczenie się czego kol-wiek zajmuje mi wiele czasu , w prawdzie korzystanie z wtyczek na Facebooku jest lekko nie bezpieczne lecz wtyczka napisana by się logować równolegle między kontami Japonka.pl=Facebook
. A ten guziczek do odświeżania pomocny by był

Powrót do Twoja opinia