Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Uwaga na temat zakupów w Japonkowej Księgarni
Strona główna forum Forum Twoja opinia Uwaga na temat zakupów w Japonkowej Księgarni

Uwaga na temat zakupów w Japonkowej Księgarni

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

maiko Avatar użytkownika
Admin

Drodzy Klienci,
Jeśli wybieracie sposób przesyłki - "za pobraniem", to odbierajcie te paczki, ok?
Jeśli w ciągu 2 tygodni tego nie zrobicie - paczka wraca do mnie i muszę opłacić koszty przesyłki w obie strony. Na jednym zamówieniu zarabiam przeciętnie 5 zł. Koszt przesyłki w obie strony, to średnio 20 zł. Czyli tracę 4 razy więcej, niż bym mogła zarobić. Proszę więc o rozważne zakupy, bo jeśli tak dalej będzie, to zbankrutuję!!!
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Śr cze 20, 2012 18:02
MaestroS Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Może lepiej usunąć tę opcję?
Moje orkiestrowe dziecko <3
http://www.youtube.com/watch?v=3UEJBrJLzU0

Post Śr cze 20, 2012 20:10
maiko Avatar użytkownika
Admin

Ale sporo osób ją woli :(
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Cz cze 21, 2012 09:03
usagi Avatar użytkownika
Expert

W biznesie nie ma sentymentów.
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Cz cze 21, 2012 13:57
Nekozawa Bywalec

To, że sporo osób ją woli, to nie znaczy, że koniecznie musi być. W przypadku, gdy z jakiegoś sklepu chcę coś konkretnego zakupić, to wybieram opcje zapłaty najkorzystniejszą dla mnie, jaka jest. W końcu chodzi o to, by zakupić coś, co się chce, nie?
Pani Maiko - skoro traci Pani na tym, to radzę zlikwidować tę opcję - biznes to biznes. Nieodpowiedzialne osoby są i będą.

Post So cze 30, 2012 11:18
yalishandela Początkujący

Także uważam, że skoro Pani na tym traci to może warto tą opcję zlikwidować? Niestety ale świat biznesu jest okrutny i nie ma w nim miejsca na sentyment...

Powrót do Twoja opinia