Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - mały Porządek :D
Strona główna forum Forum Twoja opinia mały Porządek :D

mały Porządek :D

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

Post Pt wrz 14, 2012 19:28
bronekb Bywalec

:D Witam :D

trochę się pogubiłem w lekcjach, bo jakoś nie pamiętam czy to już widziałem czy też nie , było by można to jakoś tak - np Lekcja nr1 i tak dalej oraz jakby się dało wyłączyć ilość podejść do ćwiczeń bo dla mnie to za mało nawet gdy wujek Google mi pomaga (Coś na zasadzie brudnopisu ) pisz ćwicz i poprawiaj :wink:

Staszek

Post So wrz 15, 2012 11:51
maiko Avatar użytkownika
Admin

Bronku bardzo łatwo "dojść" czy daną lekcję się już przerabiało. Masz zakładkę "moje kursy" na stronie głównej i w panelu po prawo w każdej lekcji.
Dodatkowo w poszczególnych jednostkach po prawo masz taki pasek postępu, który wskazuje w których częściach danej lekcji już byłeś.

Co do podejść w quizach - zastanowię się.
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post So wrz 15, 2012 15:43
ANK Przyjaciel japonki

Ale wiesz co maiko, ten ''brudnopis'' może być pomocny. On dobrze pomyślal. Może warto by i się nad tym zastanowić? Albo zrobić kontakt z najlepszymi osobami on-line, np. mamy jakiś problem, i sami się chcemy kogoś poradzić niż pytać ogólu, bo do kogoś mamy np. zaufanie. Wiem, że istnieje opcja priv, ale w ten sposób będziemy mogli się dowiedzieć czy nasz ''teacher'' jest w danej chwili, czy nie.
「どうか教えてくれませんか
天使はい下がれる笑顔のまま」

Post So wrz 15, 2012 17:08
bronekb Bywalec

Proszę o wybaczenie że się ośmielam za najście . :(

Z technicznego punktu podejścia to wiele wymagam i może być to trudne do zrealizowania> : ja , no cóż pewnych że czy nie widzę i nie rozumiem patrząc okiem J.Polskiego ( Jan Miodek )
w prawdzie mam tam kilka lekcji zapisanych u siebie, ale ale no cóż :D Wiem że ( gwoździa wbija się w deskę ) a ja mam tylko młotek i nie wiem do czego służy ten gwoźdź czy jakoś tak :. A po palcach mi idzie boleśnie nauka .

Trochę brakuje w japonce/pl szczebli wiedzy : co musisz umieć by iść dalej .

Ech szkoda iż Księżniczka Maiko jest sama czasami tu

Staszek

Post So wrz 15, 2012 17:26
bronekb Bywalec

Sorki za upierdliwość

ale on line to nie wypali . Chyba ze jest to zapisanie w chmurze online. A wiele miejsca na dysku: dla śpiących czasami. I ... to nie przeskoczenia jest :

Szl............ by to .... kurcze napisanie czegoś takiego to jest dokuczliwe i zawsze jest ale , coś tam nie działa tak jak powinno .

Może jest opcja iż pewne że żeby ,były zapisywane na kompie użytkownika folder ( maiko) (D&S) np : by nie zaśmiecać serwer i te dane można było przenieść zawsze po formacie Windows .....

Staszek

Post Pn wrz 17, 2012 23:19
maiko Avatar użytkownika
Admin

bronekb napisał(a):
Trochę brakuje w japonce/pl szczebli wiedzy : co musisz umieć by iść dalej .

Na japonce obowiązuje jedna, prosta reguła. Aby iść dalej - musisz przerobić poprzednią lekcję. Taka tradycyjna zasada łańcuszka :D
Kurs jest spójny. Podkreślałam to już wiele razy. A więc będąc w lekcji 10 nie spotkasz niczego z kosmosu - tylko nowe zagadnienia + wszystko to, co przerobiłeś w poprzednich lekcjach.

I jeszcze bardziej łopatologicznie.
Nie przeskakujesz lekcji wg własnego widzimisie. Tak jak w książce - lekcja 1, 2, 3 itd.

http://japonka.pl/course/index.php
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

:D

Post Śr wrz 19, 2012 18:50
bronekb Bywalec

Ok przyznaje się to było pytanie głupie z mojej strony ale 1.2.3.... jakby można by dopisać, na końcu może mi nie pomoże ale oświeci kolejność ( Moje Kursy ) bo czytam i nie widzę co czytam czy jakoś tak

Staszek

Temat zamknięty idę walczyć dalej

Powrót do Twoja opinia