Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Propozycje Zmian
Strona główna forum Forum Twoja opinia Propozycje Zmian

Propozycje Zmian

Propozycje i uwagi do "japonki" oraz forum

Post Śr lis 28, 2012 19:31
chanborsuk Avatar użytkownika
Początkujący

Według mnie od strony kosmetycznej strona i forum wyglądają dobrze. Nic bym nie zmieniał. Mam natomiast propozycję nie na zmiany, a na dodanie więcej rzeczy. Ćwiczeń, słówek, dialogów, gramatyki, wskazówek. Czuję niedosyt i chęć utrwalenia sobie wszystkiego. Co jakiś czas mogłoby się pojawiać coś nowego. Tak wzbogacana japonka zyskałaby na popularności. Materiały szybko się kończą, więc japonka powinna się rozrastać.

Co poza tym? Nie działa większość ćwiczeń z rozszerzenia materiału, a szkoda bo bardzo chciałem zrobić.
Na stronie początkowej oprócz Uczymy się słówek, mogłoby też być Uczymy się kanji.
Ćwiczenia po każdej lekcji są łatwe, nie rozumiem tylko ograniczenia czasowego(trzeba robić je ekstremalnie szybko i nie ma czasu na przetłumaczenie sobie całych zdań).

Post Śr lis 28, 2012 19:43
maiko Avatar użytkownika
Admin

Po pierwsze to propozycje zmian do forum, ale jak już się pojawił ten post to odpiszę.

Więcej materiału, tak? Świetnie. Każda lekcja ma 2 teksty, 2 zestawy słówek, nagranie, 2 ćwiczenia i dopasowaną pod to gramatykę, kanji. Nie jestem w stanie robić lekcji, które są dłuższe. Jak sobie wkleisz do Worda, to zobaczysz, że przeciętna lekcja zawiera 10 stron A4 + te dodatkowe teksty połączone z kursem podstawowym. Więc kamon!

Nowe materiały pojawiają się co jakiś czas. Są to zarówno pełne lekcje, jak i dodatkowe rzeczy. Nie jestem w stanie dodawać częściej.

Co do niedziałających ćwiczeń. Wskaż proszę, bo u mnie działa wszystko.

Czas w ćwiczeniach ma sens.

Słówka z działu "uczymy się słówek" zaciągane są z ogólnego słownika (wszystkie lekcje). Nie przewiduję tworzyć osobnego słownika do kanji. Ale jak ktoś się podejmie - bardzo proszę.
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Cz lis 29, 2012 15:53
chanborsuk Avatar użytkownika
Początkujący

Nie działają ćwiczenia 15-20.
Sprawdzałem na dwóch komputerach z różnych przeglądarek i pojawia się to:
Fatal error: Call to a member function get_html_head_contributions() on a non-object in /home/maiko/public_html/moodle/lib/questionlib.php on line 1695

Post Cz lis 29, 2012 20:28
maiko Avatar użytkownika
Admin

Faktycznie. Błąd bazy. Dziś nie dam rady, ale jutro lub w sobotę wstawię je ponownie. Przepraszam za kłopoty.
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Pn gru 03, 2012 19:53
bronekb Bywalec

Witam:

Widać w w tym rękę KOBIETY

P.S. fajne zmiany

Post So mar 02, 2013 13:46
gabrysia1 Avatar użytkownika
Bywalec

Wszystko jest tutaj fajne, ale jest coś, co bym dodała - możliwość komentowania odpowiedzi. :)

Post Pt sty 23, 2015 20:45
Albertsi Początkujący

Witam
W chwili wolnego czasu staram się udoskonalać nasze forum ale zapewne jak widzicie czeka mnie jeszcze trochę pracy.
Jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie zmian na forum , dodania jakichś dodatków , jeżeli zauważycie błędy piszcie w tym temacie.

Post Pt sty 23, 2015 20:49
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

Albertsi napisał(a):
Witam
W chwili wolnego czasu staram się udoskonalać nasze forum ale zapewne jak widzicie czeka mnie jeszcze trochę pracy.
Jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie zmian na forum , dodania jakichś dodatków , jeżeli zauważycie błędy piszcie w tym temacie.

Litości... siedzisz na forum od wczoraj i niby je udoskonalasz? Jak? Czym?

Post Pt sty 23, 2015 23:27
czkafa Przyjaciel japonki

Niltinco przecież ten gość to spamer :?

Post So sty 24, 2015 09:25
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

Wiem i tylko czekam aż wrzuci link do sklepu bym z czystym sumieniem mogła mu dać ban.

Poprzednia strona

Powrót do Twoja opinia