Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Szukam kogoś z Wrocławia, kto był w Japonii
Strona główna forum Pogaduchy O Japonii Szukam kogoś z Wrocławia, kto był w Japonii

Szukam kogoś z Wrocławia, kto był w Japonii

Kapol Początkujący

Cześć!

Jest to mój pierwszy post, więc zacznę od przedstawienia się. Jestem Radek i od kilku lat marzę o wyjeździe do Japonii. Początkowo chciałem tam jechać do pracy, ale przemyślałem sprawę i na chwilę obecną jestem zdeterminowany pojechać "tylko" na 2-3 miesiące w ramach wakacji.

Jak da się łatwo zauważyć z tytułu wątku, szukam kogoś z Wrocławia, kto był już w Japonii i miałby ochotę spotkać się i porozmawiać. Zdaję sobie sprawę, że na internecie można znaleźć mnóstwo informacji na temat takich podróży, ale mimo wszystko najchętniej porozmawiałbym z kimś w cztery oczy. Najważniejszą informacją w tym momencie jest chyba to, że znam bardzo dobrze angielski, japońskiego nie znam wcale, a chciałbym odbyć podróż dookoła Japonii (czy coś w tym stylu).

Tak więc, forumowiczu, jeżeli jesteś zainteresowany, to proszę odpisz. Zapraszam na pogawędkę + obiad/kawa/(...) (do wyboru, do koloru).

czkafa Przyjaciel japonki

Czesc
Jesli sie nie znajdzie nikt z Wroclawia to moze dopytaj sie o nurtujace rzeczy w tym temacie.

Prawdopodobnie dogadasz sie po angielsku w wiekszych miejscowosciach ale w malych moze byc z tym problem.

Powrót do O Japonii