Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Pokój w stylu japońskim?
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Pokój w stylu japońskim?

Pokój w stylu japońskim?

Wszystko, co kochasz

Post Śr sie 13, 2014 10:11
michal9o90 Początkujący

Witam, tak jak w temacie, wiem, ze może trochę głupie pytanie ale może akurat ktoś by mógł mi pomóc, planuję trochę zmienić wystrój własnego pokoju i żeby był bardziej w s tylu japońskim, oczywiscie pełna zmiana nie jest możliwa, bo mam meble typowo europejskie/zachodnie, wiecie szafa, biurko, słupek itp, w kolorze jasnobrązowym, ale planuję chociaż trochę nadac mu styu japońskiego będę przemalowywał pokój, dotychczas była barwa ciemno pomarańczowa, ale nie taki mocny ciemny, przepraszam, za określenia kolorów, ale wiecie no jestem facetem i ja kompletnie na tym się nie znam. Myślę teraz o przemalowaniu pokoju na jakiś odcień zielonego, połączony moze z szarym? Co by mogło bardziej nadać spokojny styl i aby było łatwiej uzupełnić pokój o jakieś dodatki japońskie..... coś może powiesić na ścianę.... sam nie wiem..... macie może jakieś propozycje? Oczywiście na podłodze jak to w typowym mieszkaniu mam parkiet, dlatego ciężko coś wymyślić :) Ale może jednak macie jakieś propozycje?

Dodam że będę wywalał typową wersalkę i mam zamiar kupić coś innego do spania.

Post Śr lut 25, 2015 19:00
wpcontent Początkujący

Taki pokój byłby kozacki :D

Obrazek

Ja myślę, że połączenie klasycznego pokoju z nowoczesnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Post Śr mar 04, 2015 20:28
pola Początkujący

Bardzo modne są teraz właśnie w takim Japońskim stylu parawany, wszelkie wachlarze na ścianach. Motywów jest wiele. Tak naprawdę wystarczą często dwa trzy elementy. Pomaluj pokój na kolor kojarzący Ci się z Japonią (dla mnie to czerwień) lub kup fototapetę z wybranym przez Ciebie motywem.

Post Śr kwi 20, 2016 14:20
riley Początkujący

Taki pokój kojarzy mi się z czerwienią i bielą.

Post Pt lip 01, 2016 18:52
paradise Początkujący

ja mam pokoj w tym stylu

Post Pn sie 07, 2017 22:23
Aneta Początkujący

Moja córka ma dwie fototapety, które mogłyby nadawać się do takiego pokoju. Kwitnące wiśnie nad rzeką. Piękna sprawa. Wygląda cudownie przez cały rok.

Post Wt lis 21, 2017 20:58
Pachris Początkujący

Też mi coś takiego chodzi po głowie od dłuższego czasu. Nawet wczoraj oglądałem inspiracje wnętrz urządzonych w stylu japońskim.

Powrót do Nasze zainteresowania