Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - BLEACH
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania BLEACH

BLEACH

Wszystko, co kochasz

Post N sty 11, 2009 09:55
elsidu Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Zaraki Kenpachi RULEZZZ ^^

A najbardziej w tym anime nie denerwuje mnie o dziwo Ichigo a Ishida grrr co za debil!!!!
その目。。。だれの目?
--------------------------
http://www.mugiwara.w8w.pl/blog/

Post N sty 11, 2009 10:13
Jack_14 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Oprócz głownego bohatera mamy tu bardziej wyraziste postaci, jak właśnie Zaraki, Hitsugaya czy Byakuya więc nie jest aż tak tragicznie :)
白いのも 黒いのも どっちも 私 です。。。

Post Wt sty 13, 2009 15:04
HirakoShinji Avatar użytkownika
Stały bywalec

No ja czekam, az rozwina jakas inna postac z dalszego planu. Moze hirako??? Heh .
あおいあおいそらにつきのひかりをともす。

Post Śr sty 14, 2009 15:40
sadek Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

HirakoShinji napisał(a):
No ja czekam, az rozwina jakas inna postac z dalszego planu. Moze hirako??? Heh .

Jeśli plotki są słuszne to niedlugo będziesz raczej zadowolony ^^ Znasz jego historię :>
EDIT: Nowy ending najwyraźniej potwierdza to co napisałem
Obrazek
Jestem jak chiński znak równowagi - trochę głupoty, tyle samo rozwagi.

Post Cz mar 19, 2009 15:05
rukia912 Avatar użytkownika
Początkujący

Ja pierwszy raz zakochałam się w Bleachu jak zobaczyłam go na Hyperze :D I tak jest do tej pory, jeszcze żaden odcinek mnie nie nudził. No może wyjątkiem były momenty kiedy Hitsugaya i Matsumoto węszyli tą sprawę z Radą 46... Czytam mangę i anime oglądam. Uwielbiam każdą postać, a Ichigo i Rukię najbardziej :D

Post Pt mar 20, 2009 17:11
Adeva Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Biedna ja......
Mam fazę na bleach....
Oglądam wszystkie odcinki które pamiętam kiedy Urahara znęca się nad Ichigo, kiedy KTOKOLWIEK znęca się nad Ichigo...
Eh.....
No ale muszę przyznać, że ostatnie odcinki całkiem ciekawe. No i Orihime nie ma :mrgreen: :twisted:

Post Pt mar 20, 2009 19:06
tomdom21 Uzależniony ^_^

Orihime jest super!. Poza tym ktoś ostatnio czytał najnowszą mangę?
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Pt mar 20, 2009 22:08
frecel Stały bywalec

Ja z Bleacha zrezygnowałem jak Ichigo wrócił z soul society i zaczeły się odcinki z tymi wampirami, były tak beznadziejne, że dałem sobie spokój. A odcinki przed tym nie były takie złe bo pomimo tego że akcja ruszała się trochę powoli bo musieli przedstawić dużo postaci to przynajmniej fabuła była na tyle dobra żeby mi się chciało oglądać.

A dla tych którzy nie lubią bohaterów którzy stali się super silni przez jakieś zrządzenie losu to polecam anime Last Exile, tam główny bohater musiał sam zapracować na to co potrafi (no i do tego anime jest utrzymane w klimacie mojego ulubionego steam punka :D)

Post N mar 22, 2009 15:32
sadek Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

frecel no to troche żle zrobiłeś, odcinki z wampirami to fillery i możesz na luzie pominąć tą serię, zacząć oglądać dalej i nic nie tracisz. Fakt faktem, że te odcinki słabe są i żal tracić czas ;)
Obrazek

Post N mar 22, 2009 21:46
Hitsugaya Początkujący

Jestem nowy i to mój pierwszy post :P
O Bleachu dowiedziałem się od znajomego polecał mi tą serie jednak podchodziłem do tego z dystansem. Bedąc wielkim fanem DB jakoś mnie do Blecha nie ciągło. Ale pewnego nudnego popołudnia postanowiłem obejrzeć pierwszy odcinek i tak to sie zaczęło. Odrazu mnie wciągło. Pierwszy sezon jest kapitalny a głownie końcówka kiedy okazuje się że nieżyjacy Aizen to zdrajca i towarzyszą mu dwaj inni kapitanowie. Cała seria bazuje na schematach głowny bohater otrzymuje w nieoczekiwanych okolicznościach jakieś niesamowite moce i trenuje by stać sie coraz silniejszy i silniejszy żeby pokonać to coraz silniejszego przeciwnika. Dużym plusem jest duża gama postaci z których każda ma swoje 5 minut. Fabuła pierwszego zezonu jest świetna ale potem Blech stał sie ofiara swojej własnej popularnosci . Jednak cały czas śledze nowe poczynania truskawki zarówno w anime i mandze.
A co do postaci moje ulubione to Kempachi za charakter i wole walki , oczywiscie Yachiru beztroskie małe dziecko, mozna jeszcze dodać Histugaye, "złote dziecko" które na swoj wiek jest bardzo poważne . Do ulubionych należa te najzabawniejsze postacie KON , Rukia(za rysunki), Kyōraku za charakter i ciagłe libacje;p W sumie Matsumoto tez duzo piła;p No i oczywiscie glupkowaty ojciec Ichigo , szkoda że watek z jego przeszłościa jako Shinigami nie został rozubowany...
Zapomniałem dodać do smiesznych postaci jeszcze Nel za jej seplenienie, oraz Dondo Chakka i Peshe, bardzo śmieszne postacie :)

Post Pn mar 30, 2009 19:11
Stały bywalec

Dondochaka tak peche nie. Jestem 212 odcinku i mam nadzieje ze to nie koniec bleach 100 lat wczesniej. No ale walka w karakurze moze byc obiecujaca
あおいあおいそらにつきのひかりをともす。

Post Wt mar 31, 2009 07:35
sadek Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

No niestety myślałem, że TBTP będzie bardziej rozbudowane, a tu raptem kilka odcinków ;/ No i do teg oprzyszedl czas na pojedynek z nowymi fillerami
Obrazek

Post Wt mar 31, 2009 22:07
Stały bywalec

filery ???? nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
あおいあおいそらにつきのひかりをともす。

Post Śr kwi 01, 2009 16:13
tomdom21 Uzależniony ^_^

HirakoShinji napisał(a):
filery ???? nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

Urahara kręci film, Tatsuki w czerwonym wdzianku zabija holowy , takie tam -_-
--//"To jest moja droga ninja"\\-- :P

Post Śr kwi 01, 2009 18:34
Hitsugaya Początkujący

Ten nowy filer mimo że nie wnosi nic ciekawego to jest dosyć zabawny. Jest jednak pocieszenie 14 kwietnia zostanie wyemitowany 215. odcinek "Defend Karakura Town! Entire Appearance of the Shinigamis" Czyli powrót do wydarzeń z mangi . Już sie doczekać nie moge:D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze zainteresowania