Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Ulubiony przedmiot w szkole
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Ulubiony przedmiot w szkole

Ulubiony przedmiot w szkole

Wszystko, co kochasz

Post Pn gru 05, 2011 13:09
ANK Przyjaciel japonki

Zależy do jakiej szkoly chodzilem, pozwólcie że to podzielę :) :

Podstawówka:

Lubić:

Angielski (kl.1-5)
Religia (kl.1-3)
Nauczanie zintegrowane (a jak :D)
przerwy (kl.2-6)
Muzyka (kl.4)

Nie lubić:
Muzyka (kl.5) - glownie z powodu naszego pana który rzucal krędą, raz nawet jednemu z naszej klasy glowę do zlewu wsadzil i zimną wodę odkręcil. Masakra x.X Co by nie rzec, mialem z tego przedmiotu 5, ale i tak wolalem muzykę z 4 klasy bo fajną mieliśmy panią :D

Polski (kl.5-6) - lepiej nie będę tego wspominać, ok? Po prostu nie nawidzilem babki, straszna byla itd, nie wracajmy do tego tematu.

Historia oraz Edukacja Spoleczna (kl.4-6) Nie lubilem tych babek, oceny mialem dobre, ale te babki byly jakieś takie sztywne i sztywno tlumaczyly ;/ poza tym nie lubię Edukacji Spolecznej, a historia.. może być nawet.

WF (kl.3-6) chyba jak każdy, nikt go nie lubi xD Mam uraz do tego przedmiotu.

Matma (kl.1-6) bo nie umiem liczyć xD

Przyroda (kl.4-6) hmm, babka może być, ale sam przedmiot o kant d.. potuc

Gimnazjum

Lubić:

Polski (kl.1-2)
Muzyka (kl.3)
Religia (kl.1-3)
Angielski (kl.2-3)
Historia, plastyka (kl.1-3)
WOS, Historia (kl.1-3)

Nie lubić:
WF
Matma- straszna pani, ale to i tak nic w porównaniu z naszą babką od polaka z podstawówki ;P
Fizyka, Chemia- nie to że nie lubię, ale nie przepadam za nimi bo wymagają ''ścislej wiedzy''
Geografia- po tym co przeżylem w 3 klasie, ten przedmiot trafil do mojej listy najbardziej znienawidzonych przedmiotów świata X.X

Liceum:

Lubić:
Polski - strasznie fajny i śmieszny nauczyciel, polecam takiego każdemu :D pozdro dla mgr. Edwina :)
Niemiecki- dopiero od teraz zaczynam się tego uczyć, sam język jest do chrzanu, ale nauczyciel spoks :)
Angielski- wkońcu nasza pani nas tego uczy
Psycho
Fizyka- patrz ==> niemiecki

Nie lubić:
HI-STO-RIA- Dżizas, weźcie, zabierzcie tego pana co ma z nami historię!! Na każdej lekcji pytam się koleżanki za ile dzwonek bo boje się że jak dlużej tam posiedzę to zawalu dostanę, kiedyś nawet zaslablem z tego powodu. Nasz pan jest straaaaaaszny X.X (ostatnio coś ma poczucie humoru i to chyba cud, szkoda że to nie p. Edwin :/)

Chemia- 1034934.0000 wyrazów na sekundę i weź czlowieku skumaj o co chodzi ;/ To już prędzej się z japończykiem dogadam ^^

Matma- nauczycielka spoko, ale tak tlumaczy że zakumać nie da ;/

Geografia- powody uzasadnione powyżej

Fizyka- patrz na --> gimnazjum

Biologia- nuda, nuda i nuda. W dodatku nasza pani wygląda jak kościotrup -.-

Religia- mamy lączone z drugą klasą, z czego ta klasa WOGÓLE nie chodzi. I się nie dziwię :]. Religio z gimnazjum i p. Marku WRÓÓĆĆ !!!!

Informatyka- ten przedmiot kompletnie stracil swój urok, mamy z tą samą co nas uczy matmy, szkoda bo ten przedmiot OD ZAWSZE lubilem, a tak ;/ Wogole to niby go mamy, a jakos nie zdaje sobie sprawy z tego że mam taki przedmiot, jakoś tak zapominam o tym, podczas gdy w gimnazjum byl to jeden z moich ulubionych przedmiotów no i mialem do tego sentymenty :)

Jak mi się coś przypomni to napiszę jeszcze, zapewne.
「どうか教えてくれませんか
天使はい下がれる笑顔のまま」

Post Pn gru 05, 2011 14:19
Marsmall Bywalec

z tego wszystkiego co przeczytalem to raczej nie podales swoich ulubionych przedmiotów tylko nauczycieli - patrz na niemiecki. "sam jezyk jest do chrzanu, ale nauczyciel spoks".
私は私だ。

Post Pn gru 05, 2011 14:52
ANK Przyjaciel japonki

Wszystkie są pod ''lubić''. Powodów, dlaczego lubię te przedmioty uzasadniać nie będę, bo nie ma sensu.
「どうか教えてくれませんか
天使はい下がれる笑顔のまま」

Post Pn gru 05, 2011 18:12
Sakurcia19 Avatar użytkownika
Stały bywalec

A ja tam lubilam zawsze gegre :P bo jest prosta :P
Uniosę się wysoko, nie zważając na swe słabnące skrzydła...
Obrazek

Post Pn gru 05, 2011 19:01
Solarius San Avatar użytkownika
Bywalec

gegra Polski to moje utrapienie, ale za to świata już spoko :)
Obrazek

Post Pn gru 05, 2011 20:02
Haru8hi Początkujący

moj ulubiony..? XD Ano... lubię English i Science oraz Work skills i Vocational studies *_*
8 listopad - urodzinki ;P
W sumie, nie jestem taką początkującą w nauce Japońskiego :D

Post Wt gru 06, 2011 16:28
Kaori95 Przyjaciel japonki

Niedawno polubiłam matme i fize :P

Post Wt gru 20, 2011 19:28
Otakusher Avatar użytkownika
Początkujący

Angielski, Technologia Elementów Teleinformatycznych, Informatyka
Reszta jest nudna ;/

Post Śr gru 21, 2011 23:20
Solarius San Avatar użytkownika
Bywalec

To ja tak... fiza (matma nie, nie lubię jej, jest dla mnie zbyt prosta), chemia (mamy wolną rękę do eksperymentów), polski (piszę, bo dobrze piszę), angol (jedyny język obcy, w którym problem mam nie ze słówkami, a z gramatyką) no i infa (której i tak na razie nie mam)
Obrazek

Post Pt cze 29, 2012 15:23
ReiChans Avatar użytkownika
Początkujący

biologia (jedyna rzecz, która szybko wchodzi mi do głowy), angielski, matematyka ( choć z ubiegiem czasu można się do niej zniechęcić ._. )
I oczywiście nie zapominając o j.polskim~

Post N lip 01, 2012 18:57
kate Avatar użytkownika
Moderator

To może ja się podzielę.
Może zacznę od tego że jakoś zawsze lubiłam chodzić do szkoły i zamiast wypisywać litanię tego co lubiłam, napiszę że nie znosiłam wfu i chemii.
Z perspektywy czasu, jako że daję korki dzieciakom z sąsiedztwa stwierdzam, iż nie mam pojęcia dlaczego tej chemii nie lubiłam bo w końcu to takie proste.
A na studiach chyba najbardziej podpada mi programowanie w C#, C++, C i administrowanie Linuxem:)

Post N lip 01, 2012 19:11
Marsmall Bywalec

o, programowanie w C plusie. Ładnie, bardzo ładnie, też lubię, chociaż nie umiem xD . brawo również za administrowanie Linuxem, jak ja Linuxów nie nawidze ;d
私は私だ。

Post So lip 07, 2012 21:10
konekox3 Początkujący

Hm ... niemiecki :3 , historia , polski . :)
Ogólnie to języki, ale angielski lubiłam , chodź nauczyciele potrafią skutecznie zniechęcić do języka :<

Post Śr lip 11, 2012 08:27
yoogurth Avatar użytkownika
Początkujący

Żeby lubić jakiś przedmiot to nie bardzo.. może powiem ,że przepadam za angielskim i biologią.
Obrazek

BlogdAMAL

Post Cz paź 25, 2012 21:36
Roman2Aner Początkujący

Ja najbardziej lubiłem plastykę, mogłem tam dać upust swojemu talentowi:P
Profesjonalny kolagen naturalny. Polecam !

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze zainteresowania