Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)

Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)

Wszystko, co kochasz

Post So lut 02, 2008 21:42
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

MGS? Nie dano mi jeszcze poznać tegoż cudeńka :P Ale słuchaj, nie dziwisz się, bo masz siorę,a ja nie mam brata i właśnie to jest uderzająco dziwne ;) Bo większość się zastanawia, skąd u mnie zapał do takich gier właśnie :P a jak słyszą jeszcze, że klikam nieraz w GTA czy coś w tym stylu, to oczy takie ---> O.o hehe :) Ale FF wymiata i nic tego nie zastąpi :D
P.S. Ja zaczynałam od FF IX potem FF VII :D

Post So wrz 27, 2008 21:42
DJ 4 Walls Bywalec

A czy ktoś poza mną gra tu w jakąkolwiek część Need For Speed? :) Ja ostatnio non stop gram w NFS Carbon, a tak wygląda furka którą jeżdżę... :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4eb ... 659f1.html

Post So wrz 27, 2008 22:22
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

Carbon dla mnie zdecydowanie gorszy od Underground lub Most Wanted, ale też całkiem. Dłużej się wczytuje, pewnie przez to dopucowanie graficzne i w ogóle ;). Nie wiem, może ja się nie znam, ale tamte części mi bardziej przypadły do gustu. Zarówno ze ścieżką, jak i z perspektywą jazdy, jakoś inaczej to wszystko wyglądało. Nie grałam w najnowszego NFS, bo wydaje mi się do niczego, ale na pewno kiedyś sięprzemogę i spróbuję ;). Need for Speed to była kiedyś moja faza, ale dawno nie grałam i nawet nie mam na kompie już.

Post So wrz 27, 2008 23:25
karjak Avatar użytkownika
Expert

Co do NFS grałem w parę części i mogę tyle napisać:
NFS1 - piękny klasyk, piękny.... ehhh jak miałem te 8 czy 9 lat grałem w to z bratem :wink:
NFSU - bardzo dobry klimat, pierwsza dopracowana część po wielu niewypałach
NFSU2 - najlepsza ze wszystkich moim skromnym zdaniem :)
NFS:C - niewypał
NFS:MW - dobra, ale brakuje klimatu z Underground'ów

Post Pn wrz 29, 2008 10:20
Jack_14 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

W most Wanted jak dla mnie sporym mankamentem była konieczność wyrabianie "kamieni milowych" by móc się ścigać w trybie kariery. Powinien to raczej byc oddzielny tryb bo raczej mało fascynujące jest nabijanie x punktów kiedy chce się pościgać :P
白いのも 黒いのも どっちも 私 です。。。

Post Śr paź 01, 2008 09:39
Turbo Avatar użytkownika
Początkujący

Ja pamiętam NFS porshe bo to ostatni nfs w jaki zagrałem na kompie ogólnie uważam, że dopiero Pro Street jest trochę lepszy bo tak cała seria to totalny brak realizmu i jedyna fajna rzecz to modowanie samochodów.

Za to GranTurismo to jest klasa sama dla siebie nie ma lepszych i naprawdę można się od tego uzależnić osobiście chciałbym pośmigac w następną cżęść na PS3.

Gry z serii FF zawsze lubiłem nawet X-2, na którą sporo ludzi narzeka ale nie jest aż taka zła. Ostanio przeszedłem FF Crisis Core i polecam wszystkim fanom gatunku bo to idealne uzupełnienie histori FF VII, a jeżeli oglądaliscie film to macie pełny obraz. No może nie całkiem bo istnieje jeszcze gra na komórki w języku japońskim, która też ma swoje 3 grosze w całej historii.

Wielki szacunek dla grających w MGS bo to jedna znajlepszych gier w jakie grałem i może jeszcze zagram na PS3.

A tak nawiasem jeżeli ktoś planuje zakup PSP to polecam bo sie nie zawiedzie jest na nią sporo JRPG i jest w co pograć. Wkrótce pewnie wyjdzie Final Fantasy Agito XIII i Parasite Eve: The Third Birthday więc bedzie w co pograć

Post Cz paź 02, 2008 15:28
Jack_14 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Jest też świetna seria Grandia, wydana na Ps2 i Pc. Trochę prostsza od Finala, ma ładną grafikę w stylu anime. W 3 części jest trochę nietypowo - by odblokować kolejne ciosy specjalne trzeba używać określonego ataku jak najczęściej, a im więcej się używa tych "specjali", tym mocniejsze się stają, zaklęć się nie uczymy tylko kupujemy w sklepie :)
白いのも 黒いのも どっちも 私 です。。。

Post Cz paź 02, 2008 16:43
RYUU Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Ja czekam aż na PSP wyjdzie FF Dissidia! Bijatyka z postaciami Final Fantasy! Pierwsze gameplay'e wyglądają nieźle ^^
You show me how to see
That nothing is whole and
Nothing is broken

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Post So paź 04, 2008 14:06
gasnik Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

A ja sobie kupiłem Xbox'a 360, i na razie ciupie w demka ;D W tej chwili czekam na moje GTA, oraz na Forze. Mam NFS:MW na PieCu, ale chyba go wywale i kupie na Xbox'a, bo tak dobrze to mi się na klawiaturze nie gra . :)

Post N sty 16, 2011 19:40
Alexis Avatar użytkownika
Początkujący

Kojarzycie może takie gry na PS1 jak: Ape Escape czy Jumping Flash <3 ?
A no i Tekken oczywiście. Jestem fanką platformówek, nie przepadam za MMO. A szczególnie kocham gry z PS1, ach, wracają wspomnienia, aż się łezka w oku kręci ^^

Poprzednia strona

Powrót do Nasze zainteresowania