Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)

Gry (PC, PS2, XBOX, itp.)

Wszystko, co kochasz

Post N paź 21, 2007 14:36
Aralka Avatar użytkownika
Stały bywalec

A mi się podoba mjuzik w FFX-2.
I system walki też jest dość fajny.
Ja właśnie nie przepadam za real battle. Jak sądzicie, kupić mimo to?

Post N paź 21, 2007 18:19
RYUU Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Mówisz, a nie wiesz? Chmmm...najwspanialszy system real time battle jest oczywiście w Kingdom Hearts II. Osobiście uważam, że każde FF jest warte kupna. KAŻDE.
You show me how to see
That nothing is whole and
Nothing is broken

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Post N paź 21, 2007 19:55
dark Avatar użytkownika
Początkujący

A ja polecam wszystkim konsolę Dual Screen. Takich gier jak Osu!Tatakae! Ouendan i Phoenix Wright nie znajdziecie na żadnej innej platforimie :wink:
A poza tym konsola ma wiele tytułów które są dobrą zmianą dla wyjadaczów Sony :P

Post N paź 21, 2007 20:16
Bieniu Uzależniony ^_^

Dokładnie dark. Założe się ze każdy tutaj by polubił osu tatakae ouendan. Gierki na ds-a mają świetne patanty jak np w zeldzie aby zdmuchnąć świeczke musisz dmuchnąć w mikrofon. Ogółem dla fana japonii ds jest konsolą marzeń.

Post Pn paź 22, 2007 19:31
nodail Avatar użytkownika
Stały bywalec

Aralka napisał(a):
A mi się podoba mjuzik w FFX-2.
I system walki też jest dość fajny.
Ja właśnie nie przepadam za real battle. Jak sądzicie, kupić mimo to?

Najwiekszą i najbardziej znaczącą wadą w FFX-2 było to, że była to kontunuacja. System sphere w tej części jest innowacyjny, ale za dużo czasu spędzałem tylko po to by 1-ną umiejętność zdobyć.

Jak nie wiesz czy kupić to, według mnie powinnaś poczekać aż trochę stanieje i wtedy:D

Wszystkie real timy nie sa złe, tylko zależy jak zostanie to wykonane np: FFXII, Kinghdome'y, mają naprawdę ciekawe systemy, i dość łatwe w opanowaniu, więc to żę jakaś gra jest real time nie oznacz, że będzie żle. :D

Post Pn paź 22, 2007 20:00
Toshiko Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Czy ktoś mnie może oświecić w związku z grami rpg i innymi? :shock: Ja znam tylko parę na ps, ps2 i kompa. O reszcie nie mam zielonego pojęcia i nigdy nie wiem czym ta moja klasa się tak podnieca. XD

Post Pn paź 22, 2007 20:19
Stały bywalec

osu tatakae ouendan powiadasz?
Mam DS'a. O czym jest ta gra dokładniej?

Hm Hm Hm..jak cie oświecić w kwestii gier Rpg...Najlepiej poprostu powpisuj sobie w google takie tytuły jak FF, Valkyrie, Zelda, Dragon Quest, Pokemon (śmiech na sali), Breath of fire...no nie wiem jeszcze jakie. I sobie poczytaj :D

Post Pn paź 22, 2007 20:41
dark Avatar użytkownika
Początkujący

Ouendan to gra muzyczno-zręcznościowa która jest w moim rankingu jedną z najlepszych gier muzycznych :P W celu uzyskania jakichś konkretów polecam wpisać ouendan w youtube'ie :wink:

Post Pn paź 22, 2007 22:58
Stały bywalec

Jakaś dziwna ta gra trochę Oo''
O co w niej chodzi?
To trzeba klikać w te kółeczka do rytmu czy jak?

Post Pn paź 22, 2007 23:11
Dav Uzależniony ^_^

Kilka dni temu zostałem zaproszony do wzięcia udziału w beta-testach nowej gry MMOFPS. Po pobraniu blisko 4,5GB danych i ich rozpakowaniu można było rozpocząć proces instalacji. Na początku pojawiło się piękne menu z motywami z gry, w którym można było wybrać miejsce gdzie chce się zainstalować grę oraz wybór ikony. Ikon jest pięć. Można wybrać jedną z nich lub żadnej. Instalacja przebiegła bezproblemowo w około 10 minut. Przy okazji trzeba było przeczytać 3 strony zasad. Tego, że za dużo mówić o produkcji nie mogę i takie tam pierdoły. Prócz tego jeszcze jedna strona o prawach autorskich studia tworzącego grę i wydawcy. Po uruchomieniu gry ukazało się okropnie rozpikselowane menu. Mimo zmiany rozdzielczości na jak największą menu i tak wyglądało okropnie. Po zalogowaniu się na swoje konto i wybraniu testowego serwera gra ściągnęła kilka plików. Zajęło to raptem 5 minut. Po zakończeniu ściągania przyszedł czas na wybór klasy, nazwy i wyglądu postaci. Żadnego podziału na frakcje. Dostępna jest tylko rasa ludzi co w podobnych produkcjach jest nie za bardzo atrakcyjne. O klasach postaram się napisać nieco później. Gra wygląda jak menu. Okropnie. Graficznie jest z pięć lat do tyłu. Obiekty i postacie przenikają przez ściany, a NPC mają trudności ze znalezieniem drogi do celu. Kiedy miałem jednego człowieka odprowadzić do teleportu i nieco został on w za mną, ten utknął na ścianie... Biegł w stronę ściany jakby miał za zadanie zburzyć dom, z którego z resztą została i tak jedna ściana.

Więcej postaram się napisać jak się bardziej z grą zapoznam. Jak na razie odradzam granie w to coś...

Demo jest już dostępne w sieci, ale jest w nim tylko kawałek single-player.

Post Wt paź 23, 2007 08:54
Moradin Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

A gra nazywa się Hellgate London :)

Post Wt paź 23, 2007 09:37
Stały bywalec

MMOFPS - co to jest? :D

Post Wt paź 23, 2007 10:31
Ookami Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Aralka napisał(a):
MMOFPS - co to jest? :D

Multiplayer Massive Online First Person Shooter
Tak mi się wydaje. :)
Jestem leniwy, ale się staram.

"Another day, another corpse."

Post Wt paź 23, 2007 12:22
RYUU Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Jak powiedział Ookami. Naprawdę to Hellgate London? Goddamit, widziałem z tego jakieś trailery i wyglądał o niebo lepiej. Co do gier RPG. Polecam takie serie jak Final Fantasy, Valkirie, Suikoden (choć sam niestety nie grałem), Kingdom Hearts, wszelkie tacticale które uwielbiam (Disgaea, La Pucelle Tactics czy Suikoden Tactics) itd. Ja kupiłem moją konsolę głownie dla gier rpg ^^.
You show me how to see
That nothing is whole and
Nothing is broken

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Post Wt paź 23, 2007 15:57
Dav Uzależniony ^_^

Tak, tak Hellgate: London ;) Za bardzo zawiedziony byłem i jakoś tytułu nie walnąłem ;) Dzisiaj kolejna porcja katuszy...

Gracze się tak na to napalają, a gra jest w kosmos... nie podoba mi się :P

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze zainteresowania