Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Naruto
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Naruto

Naruto

Wszystko, co kochasz

Post Śr wrz 24, 2008 08:47
Asuritt Stały bywalec

ale temacik się rozwija ^^"

ale co do wali sasuke VS naruto ,trochę się zawiodłem (mowa o anime ;P) sasuke twarz nawet niezła ale te skrzydło łapy z pleców lekko przesadzone :/

a wy co uważacie o przemianie Sasuke ? :/ (mowa o anime)

a i do jeszcze walk moich ulubionych dodam walki Tsunade i Sakury ^^" niema to jak kobieca Siła ^^

jeszcze jedno pytanie (proszę odp. w pm) chodzi mi o druga walkę naruto i sasuke,
na jakim tomiku mangi stoi akcja z anime ? i ile brakuje tak mniej więcej ? da się to obliczyć czy te zapychacze bardzo nie przewidywalnie rozciągają anime ?

Post Śr wrz 24, 2008 14:35
Naruto Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Yoshi!! Ktoś tam napisał, że walka z Sarutobim, przecież wiem, że to Sasori! Poprawiałem..;P CS2 Saska też mi się nie podoba:) Dobrze, że już później nie będzie miał^^ W mandze nie ma jeszcze drugiej walki Naruto vs Sasuke:D A akcja w anime jest dziwna, bo w chapterze 317 jest moment, którego nie było w anime (z Tobim), natomiast akcja z Asumą jest tak poza 320 jakoś:) Manga wyprzedza anime o jakieś 100 chapterów^^

Post Cz wrz 25, 2008 17:37
Asuritt Stały bywalec

ehhh :/ aż 100 +/- no to bosko tych zapychaczy nam wsadzili T_T

no ale może wkońcu ruszy akcja do przodu ... i zacznie się coś dziać ...

Post Wt sty 13, 2009 09:00
Piro Początkujący

A w jakiej wersji językowej najlepiej oglądać? Tzn. czy po angielsku są dobre tłumaczenia? Bo po polsku to słyszałem (i widziałem), że nie najlepsze, bo tłumaczą z angielskiego.

Post Wt sty 13, 2009 18:27
Naruto Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

TYLKO po japońsku z napisami:) Obojętnie jakimi w sumie:P

Post Wt sty 13, 2009 19:13
usagi Avatar użytkownika
Expert

W oryginale z reklamami japońskich gierek i m'c donaldów ^^
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Pn kwi 06, 2009 17:40
hito Początkujący

A na jakiej stronie takie odcinki widziałeś???
jeśli ktoś interesuje się japonią i szuka towarzystwa o podobnych zainteresowaniach to zapraszam na te forum Japan Club !!!

Post N maja 03, 2009 19:50
Auron Bywalec

Nie czytałem postów bo za dużo ich ale czy zdarzyło się Wam uronić łezkę podczas oglądania? Bo mnie tak, pierwszy raz tak naprawdę się wzruszyłem jak Gaara pierwszy raz powiedział "przepraszam" do Temari i Kankuro, wręcz się wtedy rozbeczałem. Było jeszcze takich kilka odcinków. Np jak była scena kiedy byli wszyscy zebrani by uratować Gaarę i go uzdrawiali. Tzn. Pani Starsza (nie pamiętam imienia) i naruto.

A ze śmiesznych fragmentów to jak ten nowy w ekipie kakashiego uczy się uczuć czy zachowań z książki.

Chyba oglądnę sobie trzeci raz wszystko. Tylko szkoda że mam tylko do 63 odcinka drugiej serii :\

Aha, no i mógłby Naruto już nie być takim niedorajdą, w pierwszym odcinku shippu. Naruto przychodzi do miasta, co za nostalgia, Konohamaru, mógłbyś w końcu dorosnąć, a tu nagle ta akcja z nową techniką haremu albo ta wpadka z Sakurą, że się nie zmieniła... Kurcze to już jest denerwujące, na początku miało to swój urok ale bez przesady, lepszy jest Naruto gdy jest poważny itp.

Post Pt maja 15, 2009 14:04
Jack_14 Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

hito napisał(a):

Chociażby na http://animebreaker.com/content/view/361/30/ :)
白いのも 黒いのも どっちも 私 です。。。

Post So paź 31, 2009 12:52
melaniamzimu Początkujący

Aha, no i mógłby Naruto już nie być takim niedorajdą, w pierwszym odcinku shippu. Naruto przychodzi do miasta, co za nostalgia, Konohamaru, mógłbyś w końcu dorosnąć, a tu nagle ta akcja z nową techniką haremu albo ta wpadka z Sakurą, że się nie zmieniła... Kurcze to już jest denerwujące, na początku miało to swój urok ale bez przesady, lepszy jest Naruto gdy jest poważny itp.

Trochę się z nim zgadzam. Bo już bez przesady ile można? Od czasu do czasu niech będzie "młotkiem", ale parę lat minęło i Naruto jest już dorosły.

Post Śr lis 04, 2009 22:08
mikotonori Avatar użytkownika
Stały bywalec

A ja lubię Naruto kiedy tak się wygłupia.; )
Bo to nadaje temu anime też taki charaktttter. xd A gdyby kurde on był poważny, to ja nie wiem czy tak fajnie by było.
[Ale macie, teraz Jiraiya umarł, więc pewnie będzie poważny trochę.] ; ]

maron26: Wielka litera na początku zdania i po kropce. To byś tak zrobiła z łaski swojej ;].

Sayuri-chan: Spoilery też z łaski swojej można było schować :twisted:
blablabla. :**
ばか。

Post Pt lis 06, 2009 13:32
melaniamzimu Początkujący

Fakt, nie byłoby tak fajnie, ale czasem to by mógł^^

Post Pt lis 06, 2009 13:56
lovehina3 Bywalec

Trzeba powiedzieć, że oglądałam Naruto, ale jakoś znudził mi się i zaczęłam oglądać Axis Power Hetalia. Gorąco polecam anime :) info na stronie: www.hetalia.com.pl

Finalkaa: Od tego masz osobny temat, żeby polecać anime, tutaj jest o NARUTO.
Odsyłam: http://forum.japonka.pl/viewtopic.php?t=238
I Love Japan <3

Post N lis 08, 2009 20:19
usagi Avatar użytkownika
Expert

Jack_14 napisał(a):
hito napisał(a):

Chociażby na http://animebreaker.com/content/view/361/30/ :)

Jakieś spamerskie ścierwo z wirusami, lepiej omijajcie to z daleka, jak następnym razem zobaczę, że ktos nadaje stronki z wirusami do ludzi tutaj, to osobiście poproszę adminów z pracy, żeby go usmażyli.
Pozdrawiam.
兵法
戦争のタオ
戦略

Post Cz gru 17, 2009 22:07
Kaori95 Przyjaciel japonki

Naruto jest super :D. Oglądam już połowe "NarutoSshippuuden" i mi się podoba :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze zainteresowania