Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Naruto
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Naruto

Naruto

Wszystko, co kochasz

Post N mar 07, 2010 00:40
Ireth Tasaltir Avatar użytkownika
Początkujący

Naruto..? Za dużo go ostatnio widuję, to tu, to tam.
Stanowczy przesyt.. =='

Post N mar 07, 2010 19:17
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

Zgadzam się z przedmówcą. Ale do mnie to anime nigdy nie może trafić xD

Post Pn mar 08, 2010 15:56
maron26 Avatar użytkownika
Expert

Teraz to Naruto już przegięcie.. Wcześniej jako tako było, ale zaczęli już to ciągnąć, gdy się nie ma pomysłu.. Lepiej by było, gdyby skończyli na paru tam tomikach, a o anime to już nie wspomnę nawet.

Post Pn maja 16, 2011 15:46
mioko97 Avatar użytkownika
Początkujący

Ja tam lubie Naruto (wprawdzie jestem dopiero na 138 odc. nie Shippudena) Ale bardzo mi się podobają piosenki w intro od 1 do 120... któregoś :)

Post Wt maja 17, 2011 19:38
Hyareil Bywalec

mioko97, przygotuj się teraz na dużą ilość fillerów - aż do ostatniego odcinka i początku Shippudena główny wątek nie posunie się do przodu ;)

Duża ilość fillerów zniechęciła mnie do "Naruto" - część była interesująca, ale większość dość nudna i można je spokojnie pominąć. Zwłaszcza gdy tak bardzo czekało się na ciąg dalszy głównego wątku... Pod tym względem niestety o wiele lepiej wypada Bleach, w którym fillery bywają czasem równie dobre (lub lepsze) od samej mangi.

Fillery - wg strony narutohq.com:
Naruto (1-220)
Episode: 026 (recap show)
Episode: 097
Episode: 101-106
Episode: 137-140
Episode: 143-219

Naruto Shippuden
Episode: 057-070
Episode: 091-112
Episode: 144-151

Szczęśliwie od Shippudena znów zaczyna się dużo dziać.

Post Śr maja 18, 2011 14:43
Początkujący

Narazie najbardziej zapamiętany dla mnie odcinek to 101 "Twarz Kakashiego, musimy to zobaczyć" :P
myślalam ze sie zleje...;p
Teraz włączył mi sie limit na odc. 146 ;/ i wiem ile jest odcinków bo odlądam zaległe i co tydzien aktualne, co mi mąci trochę w głowie ale po prostu nie chce mieć jeszcze wiekszych zaległości...

Post So maja 21, 2011 17:56
Kerosine Początkujący

Nie oglądałam anime. Próbowałam czytać mangę, ale jak na razie utknęłam na drugim tomie :P

Szczerze mówiąc to nie do końca rozumiem, czym się tak wszyscy podniecają :/ Typowy japoński animowy tasiemiec; następca nieszczęsnego "Dragon Balla"... Ani mnie ziębi, ani grzeje; i to bynajmniej nie dlatego, iż nie przepadam za shounen... Generalnie zresztą trudno spodziewać się czegoś innego po takim właśnie tasiemcu przeznaczonym dla masowego odbiorcy :P Już Bleach wydaje się być o niebo lepszy, choć również nie rzuca na kolana... jednak w przeciwieństwie do Naruto, czytałam z prawdziwą przyjemnością i nie przysypiałam z nudów w trakcie :P

Post Pn maja 23, 2011 20:49
Kaori95 Przyjaciel japonki

Noo ten cały odcinek 101 to mój chyba ulubiony ep. :D Powalił mnie z nóg ^^ Ale no jak wszyscy mówią już sie to nudzi tak jak blech i bez porównania nie kończąca się "Moda na sukces" :P

Post Wt maja 24, 2011 09:03
mariussu Bywalec

Naruto wciągnie przede wszystkim młodych ludzi poczynając już od 10.~ roku życia albo tych, co dopiero zaczynają przygodę z anime, bo nie mają do czego porównać. Mnie wciągnęło jak miałem te 14 lat. To było moje pierwsze anime od czasów wczesnego dzieciństwa (Sailor Moon, potem DB i Saint Seiya i jeszcze Aoki Densetsu Shoot!) Obecnie zdanie mam podobne do Kero~, ale nie zaszkodzi jeden odcinek/chapter w tygodniu.

Do do odc. 101 to odniosę się do całości utworu - W tym anime nigdy mnie nic nie rozśmieszyło. Poziom humoru tam jest na poziomie Familiady. To nawet nie jest dno, to jest dno przykryte mułem a Naruto puka od spodu..

Pozdrawiam,

Post So maja 28, 2011 10:30
Początkujący

Cóż.... Każdy ma różne zdanie...

A co do śmiesznych odc. to jeszcze był fajny z tym Niedźwiadkiem Oomba (czy jakoś tak) :P:P

Post Pn maja 30, 2011 13:42
usagi Avatar użytkownika
Expert

..Pamiętam, zanim zrezygnowałem z NAruto na dobre odcinek z Ryouri Ninja, jak pewna dziewczyna z nimi podjadała, Wszyscy w domu u mnie boki zbijali..
兵法
戦争のタオ
戦略

Post N lip 31, 2011 22:48
Kaori95 Przyjaciel japonki

Sory, że wykroczę zdeka z tematu ale wiecie może gdzie kupię mangę 'naruto' po polsku tak gdzieś od 1-46 tomu ?
Najlepiej gdzieś w internecie ale nie mogę znaleźć :(

Post Wt sie 02, 2011 14:57
Początkujący

Jak trafisz to na allegro możesz kupić :)

Post Wt sie 02, 2011 19:11
Danieru Avatar użytkownika
Stały bywalec

Ja raz kupiłem mangę po polsku i więcej nie kupię, masakra. Jak będę miał kiedyś zbędną gotówkę to sobie będę kolekcjonował egzemplarze, ale po japońsku. Tak dla szpanu xD
Obrazek
"Nie otworzysz drzwi dopóki nie otworzysz zasuw
Zrozum mnie dobrze, że nie ma dróg na skróty, nie ma..."

Post So sie 06, 2011 11:36
Początkujący

Można tez w internecie czytać (tak jak ja) na manga-lib.pl :)

Tylko tam można oglądać dopiero od 400 któregoś rozdziału

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze zainteresowania