Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Naruto
Strona główna forum Pogaduchy Nasze zainteresowania Naruto

Naruto

Wszystko, co kochasz

Post So sie 06, 2011 11:42
Kerosine Początkujący

Jest masa anglojęzycznych serwisów oferujących "Naruto" i tysiąc tysięcy innych mang od pierwszego rozdziału ;P

Post Pt gru 09, 2011 17:03
ANK Przyjaciel japonki

Coś ostatnio temat nie jest zbyt odwiedzany, a szkoda ? :/
Co sądzicie o nowych odcinkach Shippuudena ? Jak dla mnie już to się robi nudne, bo nie dosyć że wprowadzili jakis glupi opening w stylu country (Lovers by 7!! rządzi i rozwala wszystko :D) to tylko same fillery pokazują ;/
Niech juz zaczną tę Wielką Wojnę Shinobi bo te zapychacze (kto by pomyślal że to będzie mnie tak wkurzać o.O) już nie są śmieszne.

Co do moich ulubionych odcinków itd. to uzasadnię tak ;

1. Ulubione odcinki ;
- Glównie to są te gdzie nie ma jakichś zbędnych walk moich nielubianych postaci (Neji pozdro) i wogole cala seria Naruto (zwykle, nie chodzi tu o shippuudena bo shippuuden jest dobry tylko na początku, potem już się robi nudne, chociaż w shippuudenie są aż 3 moje ulubione openingi ^^ wypowiadalem się już o tym w osobnym temacie).

Najbardziej to spodobal mi się odcinek ''Sasuke i Sakura! Przyjaciele czy wrogowie'' i sam nie mam pojęcia czemu ;S Być może tu chodzi o aktorską grę p. Magdaleny Krylik w polskiej wersji (uwielbiam tę aktorkę jak malo kto *.* ^_^) chociaż... no nie wiem, nie wiem. Glowny powod to chyba Naruto ktory przemienil się w Sasuke żeby wyciągnąć od Sakury informacje, to bylo niezle xD No i Sakura w dlugich wlosach rządzi!! (w mandze jakoś tak brzydziej wyglądala) Wogole lubię te ''początkowe'' odcinki bo mam do nich największy sentyment ;)

Najbardziej też (i szkoda że polacy tego nie zdubbingowali ;/ owszem, byly różne skargi na dubbing naruto, ale jednak to jest po polsku, wiem, glupia cenzura itd. Ale co polskie to polskie bo zrozumiale przynajmniej i można poznać wiele ciekawych glosow (Jiraiya pozdro :) ) spodobal mi się odcinek jak Sasuke opuszcza Sakurę i jej dziękuję za szczerość. Widać że Sakura byla tym zalamana, czasem ja sam (tak jak teraz) przeżywam takie smutki :( a potem wszystko się zaczelo pieprzyć, bo reszta Naruto i caly Shippuuden to gonitwa za Sasuke i multum niepotrzebnych walk i fillerów, nuuuda -,-. Zaś bardzo lubię wspominki w Shippuudenie :D

2 Ulubiona postać
Haruno Sakura :) Tak, glownie jest to spowodowane tym że uwielbiam wybuchowe dziewczyny, i z dlugimi wlosami ... no i Magdalenę Krylik ^.^. Genialnie zagrala Sakurę (no dobra, może trochę przesadzam :P ) na swój sposób, bardzo dobrze wychodzą jej krzyki i inne sytuacje.

Potem zmieniono na Joannę Pach, trochę się tym zawiodlem bo Joanna Pach ma glos taki... niezbyt, taki malo ciekawy. Wcześniej naoglądalem się za dużo H2O i wszystko mnie się mylilo z Cleo ;/ Ale.. obejrzalem parę epizodów i muszę powiedzieć że Pach zrobila na mnie o wiele lepsze wrażenie niż Krylik, może krzyki jej nie wychodzą itd, ale o wiele naturalniej gra Sakurę, tak bardziej uczuciowo. Krylik nadaję się do dziewczyn samolubnych i em0 (Sharpay pozdro) co nie znaczy że Sakura taka nie jest :) W pierwszej serii wlaśnie widać że jest samolubna i ciągle goni za Sasuke.

No i zdalem sobię też sprawę z tego że gdybym oglądal wciąż Krylik (przypuścmy że leci sobie Shippuuden w polsce) to jakoś niezbyt by to bylo zgrane ;/ O ile w 1szej serii Sakura ma inny wygląd itd, to o tyle w późniejszych odcinkach jakoś nie idzie mi to w parze.. wyobrazić sobię Sakurę z krótkimi wlosami i glos Magdaleny Krylik, jakos tak nie bardzo... tym bardziej że Sakura w Shippuudenie jest poważniejsza itd. Z Pach tego problemu raczej nie mam, i uważam że ona lepiej zagrala Sakurę, bardziej poważniej i uczuciowo, życiowo i naturalniej... tylko te jej krzyki nie wychodzą ;/ no i kurdę, czemu musiala też zagrać Shizune.. wszystko mi się potem znowu plątalo. Tak samo nie wyobrażam sobie Pach w 1szej serii, jak i Krylik w 2giej i pozostalych, nie mam pojęcia czemu, ale mam wrażenie że odkąd Sakura ściela sobie wlosy to stala się bardziej poważna i zaczęla na świat spoglądać inaczej (Krylik by się tu raczej nie sprawdzila, a Pach wyszlo to bardzo dobrze :) ). Chociaż co prawda nie jestem za zmienianiem glosow, nie nawidzę czegoś takiego. Jeżeli dalej gralaby Krylik to z jednej strony ok (no bo to wkoncu moja ulubiona aktorka :P) ale z drugiej, wyobraźcie sobię Sakurę z tym glosem w późniejszych odcinkach ;/ Jest albo Pach, albo Krylik. Osobiście do roli Sakury wolę Pach (od 2giej serii do teraźniejszych) a Krylik do 1szej (mówię tu o samym Naruto, nie o Naruto i Naruto Shippuuden, dla mnie druga seria zaczyna się od openingu ''Haruka Kanata'' czyli od odcinka kiedy nasi bohaterowie przystępują do drugiego etapu egzaminu na chuunina).

No ale.. ja tu pieprzę o aktorkach, a nic nie mówię o samej postaci xD.
Osobiście uważam Sakurę za najladniejszą dziewczynę w calym anime (oj.. szczegolnie z tymi dlugimi wlosami, po prostu lubię dlugowlose dziewczyny :D no i Sakura byla wtedy taka かわいい~~~ ^。^ ) chociaż z tymi krótkimi również nie pogardzę (zaś się zawiodlem na Shippuudenie bo jej wygląd kompletnie się pogorszyl i tu już nie mowa o samych ciuchach ;/ )

Poza tym Sakura na początku byla tylko zapatrzona w Sasuke, nie zwracając uwagi na Naruto (kurdę, mnie to aż zaczelo wkurzać, dobrze że Sasuke powiedzial jej że jest wkurzająca. A tak, masz pindo i poczuj jak Naruto się czuje przez Cb traktowany >.<). Osobiście gdyby mnie dziewczyna walila bez powodu bądź dawala mi jakieś glupawe teksty na mój temat to bym chyba coś jej zrobil (* nawet zabil, i tak, mówię tu na poważnie, acz mordercą nie jestem, aczkolwiek zabilem już jedną osobę nie chwaląc się <je> ). Za to lubię to że się tak poświecala dla Sasuke i Naruto.. chociaż te ciągle zaloty do Sasuke też już są nudne ;/ Mam wrażenie że Sakura jednak naprawdę kocha Naruto (jak mu to powiedziala) ale jednocześnie chcialaby żeby Sasuke się zmienil .. heh, nie którym się nie da wytlumaczyć ;/

Anyway, liczę na to że Sakura zmieni swe postępowanie i przejrzy na oczy ^.^
To tyle.
「どうか教えてくれませんか
天使はい下がれる笑顔のまま」

Poprzednia strona

Powrót do Nasze zainteresowania