Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Wojna młodości i doświadczenia - posty wydzielone
Strona główna forum Pogaduchy Stare i zardzewiałe Wojna młodości i doświadczenia - posty wydzielone

Wojna młodości i doświadczenia - posty wydzielone

Tu lądują tematy, które nas już nie cieszą.

Post Pn wrz 07, 2009 15:07
jacuch Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Buahahahaha!! mikotonori oprócz braku spostrzegawczości, ma jak widać też problemy z czytaniem ze zrozumieniem. xD
馬鹿は死ななきゃ治らない。

Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Post Pn wrz 07, 2009 15:12
Pemol2 Avatar użytkownika
Moderator

Mikotonori, czy Ty naprawdę nie potrafisz czytać?!
私は初心者です。笑ってはいけない!
セリーヌ・ディオンに夢中なの!

Post Pn wrz 07, 2009 15:18
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

1. Masz coś do kobiet ? Bo nie rozumiem, czy to, że jestem dziewczyna, oznacza brak spostrzegawości. W tym momencie wyszedłeś na człowieka za bardzo zapatrzonego w sobie, który uważa kobietę za niepotrzebny bagaż. ( sorry za off)

Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo jesteś *** (sorry, zwykle nie obrażam ludzi, ale po prostu brak mi już słów na to co widzę). Napisałam, że to JA jestem kobietą. Ehh.
2. A zastanowiłeś się może, że jakoś nie interesuje mnie inna uczelnia? Oo . Strony jak strony mogę znaleźć. Ale może akurat nie są mi potrzebne informacje o UW, bo nie zamierzam iść do Wawy. Po drugie, o japonistyce na UJ nie dowiedziałam się, bo mieszkam 60 km od krk, tylko z gazety, nie ? Mam nadzieję, że wiesz jak ona wygląda.

Napisałaś wyraźnie, że wiesz tylko o UJ bo mieszkasz 60 km od Krakowa, a nie, że tylko ta uczelnia cię interesuje. Patrząc na umiejeność czytania ze zrozumieniem to cóż...na maturze musiałby zdarzyć się cud byś zdała ją na tyle dobrze by się dostać na UJ (lub jakąkolwiek inną uczelnię państwową). No i może w kiosku rozpoznasz co to gazeta, ale patrząc na poziom rozumienia tekstu to za wiele z jej lektury pewnie nie wynosisz.
Chłopcze, napisałam o UJ. Z tego co widziałam, to była strona.

Tak, strona z informacjami o stypendiach na UJ, a nie info odnośnie japonistyki.
Czy poza akademikami napisałam tu jakąś głupotę ? I poza tym, że napisałam o UJ. ?. Bo ja jakoś nie widzę tutaj nikogo.

Kolejną głupotą jest ciągle nazywanie mnie chłopcem! I chyba chodziło ci o "nie widzę tutaj niczego" czyli kolejny babol na twoim koncie.
Dla poprawki mam 15 lat.

A ja podałam 14/15 lat co odnosiło się do was obu, a Yuuki jeszcze 15 nie skończyła.

maiko: Nilti wyluzuj.

Post Pn wrz 07, 2009 15:44
maiko Avatar użytkownika
Admin

Słuchajcie, czy można wrócić do tematu, czy wątek już do kosza?
Ostatnio edytowano Pn wrz 07, 2009 15:48 przez maiko, łącznie edytowano 1 raz
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Pn wrz 07, 2009 15:46
jacuch Avatar użytkownika
Przyjaciel japonki

Chyba lepiej do kosza. ;) Po co mamy dłużej nadwyrężać zdrowie psychiczne.
馬鹿は死ななきゃ治らない。

Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Post Pn wrz 07, 2009 15:50
mikotonori Avatar użytkownika
Stały bywalec

jacuch napisał(a):
Buahahahaha!! mikotonori oprócz braku spostrzegawczości, ma jak widać też problemy z czytaniem ze zrozumieniem. xD

Przyznaje nie zrozumiałam tego. :D Więc przepraszam za ten błąd.

Pemol2 napisał(a):
Mikotonori, czy Ty naprawdę nie potrafisz czytać?!

Potrafię czytać. Resztą w/w.

Niltinco napisał(a):
1. Masz coś do kobiet ? Bo nie rozumiem, czy to, że jestem dziewczyna, oznacza brak spostrzegawości. W tym momencie wyszedłeś na człowieka za bardzo zapatrzonego w sobie, który uważa kobietę za niepotrzebny bagaż. ( sorry za off)

Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo jesteś idiotką (sorry, zwykle nie obrażam ludzi, ale po prostu brak mi już słów na to co widzę). Napisałam, że to JA jestem kobietą. Ehh.
2. A zastanowiłeś się może, że jakoś nie interesuje mnie inna uczelnia? Oo . Strony jak strony mogę znaleźć. Ale może akurat nie są mi potrzebne informacje o UW, bo nie zamierzam iść do Wawy. Po drugie, o japonistyce na UJ nie dowiedziałam się, bo mieszkam 60 km od krk, tylko z gazety, nie ? Mam nadzieję, że wiesz jak ona wygląda.

Napisałaś wyraźnie, że wiesz tylko o UJ bo mieszkasz 60 km od Krakowa, a nie, że tylko ta uczelnia cię interesuje. Patrząc na umiejeność czytania ze zrozumieniem to cóż...na maturze musiałby zdarzyć się cud byś zdała ją na tyle dobrze by się dostać na UJ (lub jakąkolwiek inną uczelnię państwową). No i może w kiosku rozpoznasz co to gazeta, ale patrząc na poziom rozumienia tekstu to za wiele z jej lektury pewnie nie wynosisz.
Chłopcze, napisałam o UJ. Z tego co widziałam, to była strona.

Tak, strona z informacjami o stypendiach na UJ, a nie info odnośnie japonistyki.
Czy poza akademikami napisałam tu jakąś głupotę ? I poza tym, że napisałam o UJ. ?. Bo ja jakoś nie widzę tutaj nikogo.

Kolejną głupotą jest ciągle nazywanie mnie chłopcem! I chyba chodziło ci o "nie widzę tutaj niczego" czyli kolejny babol na twoim koncie.
Dla poprawki mam 15 lat.

A ja podałam 14/15 lat co odnosiło się do was obu, a Yuuki jeszcze 15 nie skończyła.

1. Ja też nie skończyłam jeszcze 15, ale mam 15 . .. ehh. ; <
2. Gdybym nie trafiła na Strone UJ, to nie trafiłabym na stronę ze stypediami. Gdybym nie szukała japonistyki, to bym wgl na UJ nie weszła, nie ? Więc musiałam być na stronie japonistyki, skoro wiem, że min. liczba ludzi na otwarcie kierunku wynosi 15, a max. na tym kierunku to 20.
3. O przepraszam, ze nazwałam cię chłopakiem. Źle zrozumiałam to co napisałaś.
4. Umiem czytać ze zrozumieniem. To, że źle zrozumiałam to co napisałaś, nie oznacza, że nawet gazety nie umiem dobrze przeczytać. Po drugie, widocznie nie dopisałam wszystkiego co miałam na myśli, na temat tego, ze chce iść na UJ. Po trzecie, to już raczej moja sprawa, czy zdam maturę na tym poziomie czy nie.. A nawet jeśli, to nie obraź się, ale nie myślę jeszcze o tym, bo nawet w liceum nie jestem.
5. Idiotką nie jestem. Każdy może źle przeczytać tekst, a później źle odpowiedzieć. Zdarza się. Nie ja pierwsza, i nie ostatnia. :D
Wydaje mi się, że to co napisałam, jest już napisane dobrze i ze zrozumieniem. Jakoś wydaje mi się, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma już sensu. Jednak, jeśli ktoś chciałby jeszcze coś napisać, to ja chętnie jeszcze odpisze. :)) Jak na razie idę zgłębiać tajniki matematyki. ( sory, za off.)

Eno, wydaje mi się, że może lepiej zamknąć. Jakby ktoś się jakiś taki trafił, co by poszukiwał informacji tu zawartych. :P . A tak poza tym, może zapytajcie się osoby, która założyla ten temat. ? :D
blablabla. :**
ばか。

Post Pn wrz 07, 2009 19:21
Finalkaa Avatar użytkownika
Expert

Wkurzacie mnie, miało być bez odzewu dalej. Nie wiem jak Maiko, ale ja o zgodę nie będę pytać autora. Do widzenia z wątkiem.

Poprzednia strona

Powrót do Stare i zardzewiałe