Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Darmowa eletronika i wiele innych rzeczy - lockerz.com
Strona główna forum Pogaduchy Stare i zardzewiałe Darmowa eletronika i wiele innych rzeczy - lockerz.com

Darmowa eletronika i wiele innych rzeczy - lockerz.com

Tu lądują tematy, które nas już nie cieszą.

Zellus Avatar użytkownika
Stały bywalec

Witam!
Mam nadzieję że nie uznacie tej wiadomości za spam(jeżeli tak to proszę ją usunąć :oops: ). Już od dość dawna amerykanie(dokładnie jacyś amerykańscy bogacze, 1 z nich podobno ma własną linię lotniczą xD ) założyli stronę lockerz.com . Na tej oto stronie po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można zamówić sobie różne elektroniczne gadżety i nie tylko. Mają na przykład konsole, gry, telefony, laptopy, ale też również koszulki, deski snowboardowe i jeszce wiele innych. Żeby się tam zarejestrować potrzeba dostać zaproszenie od osoby która jest już tam zarejestrowana, tak się szczęśliwie składa że jestem 1 z tych szczęśliwców :P. Jeżeli chcielibyście dostać takie zaproszenie proszę wysłać mi prywatną wiadomość z twoim mailem, lub napisać na gg: 2177378 .
Krótki FAQ:
-Jak zdobywać punkty(PTZ):
-Punkty dostaje się za codzienne zalogowanie się, za odpowiedzenie na pytanie(dailies)(taka ankieta jakby), za zapraszanie znajomych oraz za oglądanie filmów na stronie(wprowadzili to niedawno).
-Na jaką pocztę zaproszenie dochodzi najszybciej?
-Najlepiej na google(gmail) lub o2, na poczcie onet.pl wiadomość z zaproszeniem ląduje w folderze spam, na wp i interię może w ogóle nie dojść.
-Co Ty z tego masz?
-Za każdą zaproszoną osobę dostaję 2 PTZ, jak zaprosi się ponad 20 osób to punkty lecą podwójnie.
-A co mają z tego założyciele?
-Prawdę mówiąc nie jestem pewien, filmy które można oglądać mogą mieć charakter reklamy. Po za tym strona jest dopiero w fazie beta, przy wprowadzaniu pełnej wersji do strony dojdzie jeszcze możliwość zamawiania rzeczy za prawdziwą kasę.
-Jak wypełnić formularz rejestracyjny?
-Kilka zasad:
*Nie używamy polskich znaków(ą,ę itp.)
*Numer telefonu poprzedzamy 0048
*W oknie State wpisujemy PL
*Strefa czasowa to ofc +1 (Paris itp.)
-"Wrong Captcha" Co to?
-Przepisałeś źle kod z obrazka:/ muszą chronić się by automaty nie zakładały tam 'sztucznych' kont.
-Gdzie znaleść więcej informacji?
-http://lockerzlist.pl/

To by było chyba na tyle, jak co pisać na PW lub gg xD[/b]

Post Cz lut 25, 2010 11:20
Sayuri-chan Przyjaciel japonki

Już istnieje taki temat.

http://forum.japonka.pl/viewtopic.php?t=1891

Przenoszę ^^.

Powrót do Stare i zardzewiałe