Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Tutejsza grupa zarządzająca....
Strona główna forum Forum Regulamin Tutejsza grupa zarządzająca....

Tutejsza grupa zarządzająca....

Zapoznaj się zanim zaczniesz pisać...

Post Pt paź 05, 2007 08:10
RYUU Avatar użytkownika
Uzależniony ^_^

Witam! Zakładam ten temat głównie ze względu na nowo przybyłych i wciąż potokiem przybywających. Pamiętam kiedy ja byłem mały.. Przyszedłem tu i nikogo nie znałem. xD. No, to teraz w skrócie Wam przedstawię tych co tu rządzą. xD (tylko żartuje!):

Zacznijmy od adminów (o, ten straszliwy dreszcz...):

Maiko:
Krótki opis: Osoba bez której nie istniał by serwis japonka, ani to forum. Jest dobrą władczynią.
Co lubi: wiosnę, poprawną polszczyznę, awatary w odpowiednich rozmiarach
Czego nie lubi: soczewicy
Kolor komentarza: Fioletowy

Batou:
Krótki opis: Prawa ręka Maiko.
Co lubi: grafikę komputerową, patrzeć w gwiazdy, programować, myśleć ; )
Czego nie lubi: rozwiązywania problemów przy pomocy siły.
Kolor komentarza: niebieski ale się zmieni niebawem.

Kto zna Ghost in the Shell powie, że są oni jak Batou i Major, a z tych mniej rozumianych określeń to: Integra i Alucard, czy Gendou Ikari i Rei (nie ja na to wpadłem!).

Nasze kochane i wspaniałe modki ^^ (tfu!):

wjzz:
Krótki opis: Jest bardzo skromny, i nie posługuje się na forum swoim pełnym tytułem, który brzmi: Wielki Japońskich Znaków Znawca. Zniszczy Was za spam i piractwo (i błędy ortograficzne - dop. wjzz).
Co lubi: mnóstwo rzeczy z "j" na początku: japoński, Japonki, jpop, jdramy, ...
Czego nie lubi: Błędnego używania apostrofu w języku polskim i używania 'h' do przedłużania samogłosek (np. 大木 jako 'Ohki') w japońskim
Kolor komentarzy: Niebieski

Maron26
Krótki opis: Szczera, wierząca w UFO oraz w duchy, uwielbiająca grać na gitarze oraz na wszystkim czym się da.
Co lubi: Japonię oraz wszystko z nią związane, muzykę, swoją gitarkę mangi i anime, książki.
Czego nie lubi: Nadmiaru błędów ortograficznych w zdaniu, matematyki oraz chamstwa u ludzi.
Kolor komentarzy: Ciemnoniebieski :D

Sayuri-chan
Krótki opis: Miła, szczera do bólu, mająca świra na punkcie języków w tym japońskiego i fotografii.
Co lubi: języki, książki, fotografować niebo, poprawną polszczyznę, muzykę - is my life!
Czego nie lubi: burdelu, kłamstwa, błędów ortograficznych, podlizywaczy i brzydkiej pogody
Kolor komentarzy: Zielony

Pemol2
O sobie: miły, uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, przyszły biotechnolog
Co lubi: Japonię, książki, filmy (szczególnie horrory), Celine Dion (ach…)
Czego nie lubi: błędów ortograficznych (nie mówię, że mi się nie zdarzają), mądrzenia się, wredoty.
Kolor: Indigo

Finalkaa
Krótki opis: Dupotrujec ortograficzny, zdaniem Japonkowych czatowiczów "Słownik Online"
Co lubi: (Aż się boi wymieniać) Japonię, teatr, fotografię, języki obce, literaturę, poezję...
Czego nie lubi: Błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, kłótni, chamstwa, kłamstwa
Kolor komentarzy: pomarańczowy

markusikkk
Krótki opis: Administrator serwera, dba o to, żeby serwer był zawsze stabilny oraz on-line. Stara się również zabezpieczyć skrypty od strony serwera przeciwko włamaniom.
Co lubi: GO(wei-chi), cyfrową obróbkę Audio-Video, LINUX, truskawki, RAMONES :D
Czego nie lubi:
braku wyrozumiałości dla administratora.

Moderatorzy na emeryturze:

Ookami:
Krótki opis: Czworonożny obrońca sprawiedliwości, galaktyczny kibic Rykers'ów i niszczyciel spamu, piractwa i offtopu. Często robi krwawy wypad na miasto wraz z RYUU.
Co lubi: Lubi muscle cars - Camaro SS, Ford Mustang, Ford Shelby GT500. Muzyka - rock, hard rock, metal, nu metal(czasem coś lżejszego).
Czego nie lubi: Nagminnych błędów w pisowni, ludzi, zawiłości przepisów prawnych.
Kolor komentarzy: Oliwkowy

Dav:
Krótki opis: Od cennych informatorów wiem, że jest znany jako headcrab, a jego prawdziwe oblicze nie jest do końca znane. Ukrywa się także pod nickiem DawSolo. Jeżeli dacie mu do ręki łom, wytłucze całą armie ufoków. Uważajcie, za spam i offtop zostaniecie przezeń zlikwidowani. Wielki buntownik, wszędzie węszy spisek, uważa, że ufo istnieje, WTC zniszczyli amerykanie, a świat przeżył co najmniej jedną wojnę atomową [proszę się nie śmiać... to prawda ;) - Dav] (muahahaha).
Co lubi: kocha wszystkie polskie studentki, serię Half-Life oraz historię i jej tajemnice
Czego nie lubi: wszystkiego
Kolor komentarzy: Seksowna czerwień ;)

RYUU:
Krótki opis: Jak każdy, wprowadza coś od siebie do grupy, łowca spamu. Razem z Ookami tworzą niebezpieczny duet. Pokonali Beelzebossa.
Co lubi: Beelzebossa, piekło, szkarłatnego pumpernikla, j-pop, rock, horrory, bezsensowne masakry, Hello Kitty
Czego nie lubi: nadmiaru słodyczy (psują zęby), zniszczonych klapek, porwanych t-shirtów i gdy forum się wiesza
Kolor komentarzy: Indigo! ^^

Yoshida
Krótki opis: taki sobie Yoshi co to rozdziela pochwały, z jednej strony najzłośliwszy z drugiej najprzyjemniejszy :)
Co lubi: dziewczyny, koty i dziewczyny ubrane w kocie stroje meeeow, prócz tego fantasy, języki i swój kierunek na studiach choć takich głupich rzeczy musi sie uczyć
Czego nie lubi: głupich rzeczy na swoim kierunku, walenie ponad 5 błędów w jednozdaniowym poście
Kolor komentarzy: orange :)

Shiruvii
Krótki opis: Jak powiedział Adrian (brat Shiruvii): "Trendy, sexy, cool" :P
Co lubi: Japończyków (no dobra, nie wszystkch), herbatkę (porzeczkową)
Czego nie lubi: zimna, zarozumialstwa, PoK3MoNoWeGo P!$m@ :P
Kolor komentarzy: Błękitny

Temat powstał dzięki pomysłowości RYUU i kreatywności Ookamiego
You show me how to see
That nothing is whole and
Nothing is broken

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Powrót do Regulamin