Forum języka japońskiego • Zobacz wątek - Pomysły na japonkowe konkursy
Strona główna forum Forum Konkursy Pomysły na japonkowe konkursy

Pomysły na japonkowe konkursy

Nowa zabawa trwa!

Post N gru 22, 2013 21:49
maiko Avatar użytkownika
Admin

Fajny pomysł. Pomyślę :)
雀がなくな、
いい日和だな、
うつとり、 うつとり、
ねむいな。

Post Pt lip 04, 2014 10:36
koneserkrowek Początkujący

Witam,
A może by tak zorganizować nieco "dłuższy" konkurs? Mam na myśli konkurs na najlepsze/najciekawsze itp opowiadanie na temat wybrany przez Maiku :))
Opowiadanie miałoby np 5 stron a4 i byłoby nie tylko wyzwaniem ale też napewno ciekawym przeżyciem :))

Pozdrawiam

Post Śr lip 09, 2014 07:26
Niltinco Avatar użytkownika
Moderator

No już widzę Maiko, która urobiona po łokcie ma jeszcze przeczytać po kilka/kilkanaście opowiadań 5-stronicowych :P.

Post Cz lip 10, 2014 18:02
Dula95 Początkujący

Można by wprowadzić limit słów albo np. długoś na jedną stronę A4. Uważam, że pomysł jest całkiem fajny :wink:

Post Wt lip 29, 2014 13:39
koneserkrowek Początkujący

2 strony czcionką 11 to jest 10 minut dokładnego czytania, czyli jakby się zgłosiło 10 osob to byla by to praca dosc lekka, przyjemna i krotka :) Napewno znalazly by sie powiesci lepsze i gorsze. Wolalbym aby jury to byla sama Maiko wraz z znajomymi, gdyz z doswiadczenia wiem, ze gdy glosuja uzytkownicy to wygrywa nie ten, co ma najlepsza prace, ale ten, co ma tutaj najwiecej znajomych :).
Co do konkursu... Maiko mogla by podac temat i glowny watek lub cos podobnego aby nie bylo sytuacji, ze ktos wysle prace, ktora kiedys napisal i zostala poprawiona tysiące razy. Wolałbym aby było to wyzwanie, aby trzeba było pomyslec nad tym, poprawić w szybkim czasie i wyslac. Mialo by to nie tylko charakter wyzwania, ale także pokazania umiejetnosci organizacji, wyobraźni, pomysłu, warsztatu literackiego!:)

Pozdrawiam i życze miłego dnia!

Post Pn kwi 04, 2016 12:36
Japonka81 Początkujący

Jestem tu nowa :) Świetny pomysł, super strona:)

Post Cz lip 21, 2016 21:31
Kostek32 Początkujący

Czekam na konkurs dla początkujących (raczkujących) :D Zachęćcie do nauki. Ciężko jest! :oops:

Poprzednia strona

Powrót do Konkursy